690 680 960

Metody na zdobycie lajków na TikToku 2022

TikTok to kolejne medium społecznościowe, na którym można zdobyć ogromną popularność. Wydawało się, że poza Facebookiem, Twitterem oraz Instagramem będzie ciężko kolejnej platformie zrobić coś ekstra, aby doskoczyć do wymienionych marek. Okazało się jednak, że jest to w pełni możliwe. 

TikTok ma naprawdę wiele możliwości, aczkolwiek jest nastawiony na treści wideo, co znacząco odróżnia go od FB, TT oraz IG. Zdobycie lajków na TikToku wiąże się z określonymi benefitami, natomiast postanowiliśmy sprawdzić, jakie są metody ich pozyskania. Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

Jak zdobyć lajki na TikToku? – w kilku krokach 

Najprostszym sposobem jest posiadanie na profilu takich treści, które będą przyciągać do siebie nowe osoby. Chcąc być influencerem „pełną gębą”, należy wrzucać takie filmiki, które będą poruszać chwytliwe tematy. Na TikToku sporą społecznością są młode osoby, często w wieku nastoletnim, ale również odbiorcami są osoby koło 30-tego roku życia. Jako że dzisiejszy świat obraca się wokół social mediów, to posiadanie pomysłu na siebie jest czymś obowiązkowym. Oczywiście, na TikToku jest masa bezużytecznej treści z perspektywy dojrzałego człowieka, nie zmienia to jednak faktu, że odbiorcy takich treści mogą być nimi zafascynowani. Warto zatem wrzucać czasem najprostsze rzeczy, które komentują otaczającą rzeczywistość.

Jeżeli chodzi o to, co zamieszczać na TikToku, to tak naprawdę jest tutaj pełna wolność. Mogą to być treści dotyczące polityki, sportu, kultury, ale i właśnie otaczającej nas rzeczywistości. Ważne jest to, aby po prostu liczyć się z odbiorcą i oferować mu coś, czego nie dostanie nigdzie indziej, bo na tym polegają wszelkie social media. TikTok nie jest tutaj żadnym wyjątkiem, chociaż jako że jest to portal wideo, to jak najbardziej można wrzucać filmiki, które są zmontowane w taki sposób, że dodatkowo pobudzają emocje. À propos emocji, to TikTok wywołuje je największe – zainteresowanie widza jest czymś oczywistym, bez czego nie można na nim funkcjonować.

Bądź w kontakcie z widzami

Nie ma nic gorszego niż autor, który nie liczy się z głosem widowni. Robiąc transmisje na żywo czy też wrzucając filmiki, warto wchodzić w polemikę z widzami, w pewnym sensie „oddać” im swój kanał, aby oni poczuli, że też mają wpływ na ostateczną treść zamieszczoną na profilu. Może być to Q&A bądź organizowanie spotkań z fanami. To ciekawe zabiegi, które sprawiają, że zwiększają się zasięgi i dodatkowo widzowie są zachwyceni.

Trzeba powiedzieć, że TikTok w nadmiernym stopniu bazuje na interakcji, więc nie może jej tutaj zabraknąć. Warto zachęcać widownię do wywoływania emocji poprzez pytanie ich wprost, co sądzą o danej sprawie poruszanej w filmikach. Ten ruch jest jak najbardziej pożądany i daje twórcy wiele radości, ale jeszcze jest to większą frajdą dla widzów.

Czy warto kupić lajki na TikToku?

Początki bywają trudne, bo nie każdy twórca ma to szczęście, że może wystartować z „wysokiego C”. Nie jest to też niczym dziwnym, ponieważ konkurencja jest przeogromna i kupienie lajków sprawi, że nagle odbiorcy dostrzegą materiał oraz pozytywne reakcje. Jest parę stron internetowych, które oferują lajki w naprawdę dobrej cenie. Są to strony zarówno polskojęzyczne jak i zagraniczne.

Dużym plusem kupowania lajków jest ich cena. Być może ktoś powie, że jest to delikatnie nieetyczne, jednak takie lajki znacznie ułatwiają odbicie się i wywołanie pewnych reakcji u widzów. Pakiety lajków są tak stworzone, żeby można było wybrać te najtańsze zaczynające się od 100 lajków aż do tych, które kosztują ponad 300 zł, ale zapewniają po 10 tys. obserwujących.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie