Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Mercedes z nastolatkami dachował na łące. 19-latka trafiła do szpitala

W minioną sobotę w miejscowości Grabów Rycki doszło do dachowania pojazdu osobowego. Autem podróżowały cztery młode osoby. 19-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 2.00 w miejscowości Grabów Rycki w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W rejonie wypadku ratownicy zastali uszkodzony pojazd marki Mercedes znajdujący się na przydrożnej łące.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec gminy Nowodwór kierując mercedesem, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał do przydrożnego rowu i dachował na pobliskiej łące.

19-letnia pasażerka mercedesa doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Natomiast dwie inne pasażerki w wieku 18 i 19 lat doznały niegroźnych obrażeń, ale nie wymagały hospitalizacji. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego pojazdem, w wyniku którego ustalili, że kierowca był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Ryki)

14 komentarzy

 1. Młodzież się bawi są wakacje.

 2. Miejscowy czeresniak Casanova zabłysnąć przed lokalnymi lachonami. Wszystkie zapewne się obs raly po szyję. Brawo bura ku

 3. Młody chciał przyszpanować ale nie wyszło

 4. Mietek z wiochy

  Kiedyś to za młodu polonezem się dachowało a teraz mesiem, znaczy w Polsce żyje się coraz lepiej:)

 5. Pewnie był odgryz z połykiem, jak w filmie.

  • Chichotnik zwyczajny (czyli: pospolity)

   Jak tak było jak napisałeś, to dobrze mu tak.
   Bo w czasie jazdy nie wolno wykonywać tzw. innych czynności seksualnych.

  • Pewnie to przydałaby ci się siłownia albo jakiś porządny zabieg o ile jest co ratować.

 6. Kocham czytać komentarze Polaków, dobrze że przynajmniej choć trochę ich ratuje autokorekta, chociaż składnia zdań i tak leży i kwiczy razem z nimi i ich dorobkiem z 3 świnek i dwóch krów.

 7. To cud że przy takich uszkodzeniach jakie doznał samochód jest tylko jedna osoba wymagająca hospitalizacji. Bóg musi kochać te dzieci. Dużo zdrowia!!!

 8. Mam nadzieję że wszystko bedzzie dobrze dziecaki.
  Komentarze niektórych ludzi są naprawdę przykre.
  Wszyscy z pewnością nie najlepiej się teraz trzymacie, taki wypadek to coś strasznego.
  Dużo zdrowia i opieki Bożej na przyszłość

Z kraju

Sport