690 680 960

Mecz Górnik Łęczna z GKS 1962 Jastrzębie odwołany. Wszystko przez zakażenia koronawirusem

Zarząd Górnik Łęczna SA poinformował, że miniony piątek otrzymał pozytywny wynik badania na SARS-COV-2 u dwóch osób objętych izolacja sportową. W związku z tym dzisiejszy mecz Górnik Łęczna z GKS 1962 Jastrzębie został odwołany.

Nie odbędzie się dzisiejszy mecz Górnik Łęczna z GKS 1962 Jastrzębie. Wszystko przez pozytywny wynik badania dwóch osób objętych izolacją sportową.

Zarząd Górnik Łęczna SA przekazał, że decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łęcznej na pozostałych zawodników i członków sztabu szkoleniowego została nałożona kwarantanna. Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecz 7. kolejki Fortuna 1 ligi między drużynami Górnik Łęczna – GKS 1962 Jastrzębie, zaplanowany na 4 października 2020 r., został odwołany.

– Nowy termin zawodów zostanie wyznaczony przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN. Klub informuje, że wdrożone zostały wewnętrzne procedury oraz jest w stałym kontakcie z przedstawicielami PPIS w Łęcznej oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zdrowie i bezpieczeństwo zawodników jest dla nas absolutnym priorytetem – czytamy w komunikacie Zarządu Górnika Łęczna.

(fot. zwiedzajlubelskie.pl)

Jeden komentarz

  1. Szkoda…. Dlaczego zarząd klubu nie zrobi zadaszenia nad trybuną B powinniście podejść do tego tematu bardzo poważnie bo wiele osób zmieniło by np. Trybunę A na B gdyby można było tam w czasie deszczu przebywać nie moknac. A co za tym jeszcze idzie to nawet jeżeli goście przyjadą w liczbie 50 osób to lepiej wypadają bo właśnie mają dach nad głową i lepsza akustykę.

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie