690 680 960

Marsz o Wolność w Lublinie, chcą odwołania rządu. „Przymus szczepień jest nielegalny” (wideo)

W Lublinie odbywa się Marsz o Wolność. Zgromadzeni domagają się zatrzymania akcji szczepień, gdyż ma ona być nielegalna. Do tego dochodzi zakończenie lockdownu.

W sobotę o godzinie 17:00 na Placu Zamkowym w Lublinie rozpoczął się Marsz o Wolność. Organizatorzy wyjaśniają, że wydarzenie zgromadziło osoby, dla których wolność jest wartością nadrzędną.

Jak tłumaczą, celem manifestacji jest zatrzymanie nielegalnego przymusu szczepień czy też lockdownu. Chodzi również o zdelegalizowanie partii politycznych, które łamią praworządność. Do tego dochodzi potrzeba odwołania rządu.

Podobne wydarzenia odbywają się dzisiaj w 30 miastach Polski. Oprócz marszów są też happeningi oraz akcje ulotkowe. Prowadzona jest też zbiórka podpisów pod wnioskiem o referendum „Po pierwsze nie szkodzić” oraz ustawą „Stop lockdown”.

(fot. wideo – lublin112)

89 komentarzy

  1. Idioci w maskach. Pokażcie twarze to nie będziemy was leczyć na kovida jak nie chcecie. Przymusu do szczepień nie ma…jak się nie zgłosisz nie zaszczepią. No ale przeciesz pokazać się trzeba. Oni już mają kovida w pustych łbach bo nie wiedzą co to kovid. Zachorujesz zobaczysz ale potem nie lataj po lekarzach i nie płacz że ci się opieka medyczna należy. Powodzenia w zakażeniu.. durnowaci w maskach.

  2. idiota nie ma odwagi pokazać swojego pustego łba

  3. W masce niczym batman,superman tylko oni walczyli ze złem, a ci to po której stronie stoją?. „obalić rząd” więc coś pomiędzy rewolucją a anarchią.

    Uratować owce poświęcić stado czy uratować stado poświęcić owce?

  4. Przegrali wybory nikt ich nie chce pracować jeszcze sapią pajace

  5. Jeszcze nie ma przymusu oficjalnego ale w dużych zakładach panstowych „sugeruje się zaszczepić” jak nie to… Kwestia niedługiego czasu i będzie mus..

  6. Bury pare zlotowek rzucił na cyrk ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli