Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Makabryczne odkrycie na terenie kopalni piachu

W czwartek wieczorem na terenie gminy Frampol zostały ujawnione zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie okoliczności śmierci mieszkańca powiatu janowskiego.

Wczoraj wieczorem policjanci z Biłgoraja otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie gminy Frampol zostały ujawnione zwłoki mężczyzny.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że ciało mężczyzny zostało odnalezione przez osoby postronne w stawie powstałym w wyrobisku na terenie kopalni piachu.

Mundurowi ustalili tożsamość mężczyzny, to 62-letni mieszkaniec powiatu janowskiego. Wstępnie oględziny nie wskazują na udział w zdarzeniu osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które pozwolą ustalić przyczynę śmierci mężczyzny.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

7 komentarzy

  1. Jerzy Gondol Znadwisły

    Świeć se Panie nad Jego grzeszną Duszą

  2. Raczej kopalnia piasku. „piach” to mocny kolokwializm i do opisu policyjnego, czy dziennikarskiego unikałbym używania byle jakiego słownictwa.

  3. Franiu marnujesz się w domu przed klawiaturą ze swoimi „talentami” .Takiego „specjalistę ” w każdej dziedzinie na pewno chętnie zatrudniła by każda firma ,także pisz Cv i nie marnuj swojego „talentu „

    • Franio ma po prostu kupę siana i w każdej sprawie zatrudnia eksperta, by wyraził swoją opinię…

  4. Franiu, opisy policyjne, a w ślad za nimi dziennikarskie, rządzą się swoimi prawami.

  5. Zwłoki ludzkie są makabryczne?

Z kraju