Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ma cztery dożywotnie zakazy kierowania i nadal jeździ. Będzie miał piąty?

Mieszkaniec powiatu ryckiego nic nie robi sobie z zakazów kierowania pojazdami, których ma już cztery. 52-latek został zatrzymany do kontroli w trakcie kierowania oplem. Jak się okazało miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

W nocy z minionego czwartku na piątek policjanci dęblińskiego zespołu patrolowo-interwencyjnego w Dęblinie na ul. 15 Pułku Piechoty Wilków zatrzymali do kontroli kierującego osobowym oplem. Styl jazdy mężczyzny wskazywał na to, że może być pod działaniem alkoholu.

– Gdy funkcjonariusze podeszli do kierującego wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującym był 52-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Jak się okazało to nie był koniec jego przewinień. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że kierujący ma aktywne cztery dożywotnie zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi – informuje aspirant Łukasz Filipek z ryckiej Policji.

52-latek za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie w warunkach recydywy i grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: redakcja

40 komentarzy

 1. Po 10 zakazie będzie już miał pełne uprawnienia na jazdę Boltem i obsługę imprez masowych.

 2. przecież morawiecki trzesący łapami obiecał w pażdzierniku 2022 bezpieczne drogi , no to macie hahahahahahaha

 3. A czy jest szansa że starci samochód czy na to też nie ma szansy PYTAM?

  • Kupuje się za każdym razem samochód za 1000zł i jeździsz napity dowoli 🙂

 4. Rządy tfuska patologia czuje się bezkarna.

 5. Czekają aż kogoś zabije najlepiej kogoś z rodziny sędziowskiej

 6. Do więzienia takie aspołeczne osobniki powinny trafiać. Może dostać nawet 10 zakazów, ale nic sobie z tego nie robi, więc wymiar sprawiedliwości tylko się ośmiesza tymi zakazami

 7. nie kryty krytyk

  i co w tym dziwnego, zatrzymaliśmy kilka ładnych lat temu gościa znanego z tego portalu, na gazie, została wezwana policja, przyjechała zbadali alkomatem oczywiście pijany i podwójny zakaz. byliśmy pewni że pojedzie w radiowozie a auto na lawecie, ale jakie było nasze zdziwienie jak po 20 minutach ten sam gość pojechał tym autem dalej.
  dlatego mnie nic nie zdziwi.

Dodaj komentarz