690 680 960

Łuków: Trudne warunki do jazdy w regionie. Wypadek na drodze krajowej nr 63

Trudne warunki na drogach regionu spowodowane opadami śniegu dały się już we znaki kierowcom. Na drodze krajowej nr 63 zderzył się dwa auta, dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 8 na drodze krajowej nr 63, na wysokości miejscowości Klębów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel Vectra 28-letnia mieszkanka powiatu radzyńskiego nie dostosowała prędkości pojazdu do warunków drogowych i na zaśnieżonej – śliskiej nawierzchni jezdni utraciła panowanie nad swym pojazdem i zderzyła się z jadącym z przeciwka samochodem marki Fiat Punto, którym kierował 51-latek z Radzynia Podlaskiego.

W wyniku zdarzenia kierujący pojazdami doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. W chwili wypadku uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W związku z utrudnieniami na drodze krajowej nr 63 policjanci wyznaczyli objazd drogami lokalnymi przez miejscowości Dminin i Stok.

2015-03-04 10:24:15
(fot. Policja Łuków)

8 komentarzy

 1. Dziś pierwsza, ale pewnie nie ostatnia kolizja spowodowana w ten sposób.
  Poczekajmy do wieczora – zobaczymy jaki będzie bilans.

 2. O i tak powinna wyglądać kolizja , Mamy zdjęcie wzorcowe . Autka w rowach i jezdnia przejezdna . Tego na żadnym torze nikt się nie nauczy .

 3. Mała dygresja z mojej strony – to czerwone, wywrócone na bok w rowie to raczej nie Fiat Punto, a Panda. W nawiązaniu do tematu przewodniego to dzisiejszy dzień się dopiero zaczął więc jeszcze wszystko przed „Miszczami Prostej” poza tym aż dziwne, że do tej pory jeszcze nikt nie załatwił zlecenia na szpachlowanie filarów wiaduktu przy Diamentowej kasując przy tym swoje (najprawdopodobniej) RWD :]

 4. Skoro nie dostosowała prędkości do warunków to jest totalna debilką… Powinna pokryć koszty naprawy auta typowi i kosztu akcji ratunkowej + leczenie… to by ją nauczyło jeździć…. Dziś aby popruszyło ale ślisko nie było (jadać max 70km/h) jedzie się jak zawsze a nie niedzielna pani rajdowiec…

  ODDAJCIE TOR!

 5. „Powinna pokryć koszty…”, ale co to są ubezpieczenia to się dopiero masz zamiar dowiedzieć?

 6. A może drogowcy odpowiedzą za stan nawierzchni i spowodowanie zagrożenia życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego?

  • Nawierzchnia kiepska ale prędkości aut wskazują że da się i tak gnać jak po autostradzie

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas