Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Łukasz Zagrobelny zagra koncert dla chorego 4-latka

Za tydzień w Lublinie w specjalnym koncercie wystąpi Łukasz Zagrobelny. Zagra on na rzecz chorego Krzysia Zagraby. Liczba miejsc jest ograniczona.

W niedzielę, 8 listopada w Lublinie odbędzie się kameralny koncert na rzecz Krzysia Zagraby – 4-letniego chłopca chorego na niezwykle rzadką i postępującą chorobę genetyczną – Zespół Alstroma. Wystąpi w nim Łukasz Zagrobelny, znany wokalista obdarzony niezwykłą charyzmą i zarazem jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Dodatkowo na scenie będzie mu towarzyszyć Laura Samojłowicz, aktorka znana m.in. z roli Majki w serialu „M jak miłość”. W 2009 roku wygrała też piątą edycję programu „Jak oni śpiewają”. Zobaczymy również Przemysława Gąsiorowicza, aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Całość poprowadzi aktor Daniel Wieleba i Anna Szmidt.

Pomiędzy występami artystów odbywać się będzie również aukcja charytatywna. Na tej aukcji będzie można wylicytować i nabyć płyty CD, vouchery, karnety, książki, czy też inne wartościowe rzeczy. Na koniec wydarzenia, spośród zakupionych biletów, odbędzie się losowanie kilku pamiątkowych przedmiotów. Pozyskane podczas wydarzenia pieniądze będą przeznaczone na bieżące finansowanie pojawiających się potrzeb związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz specjalną edukacją Krzysia.

Warto się pośpieszyć, gdyż liczba biletów na koncert jest limitowana. Wejściówki w cenie tylko 20zł można nabywać od 5 listopada w Domu Kultury LSM przy ul. Wallenroda 4a. Koncert organizowany jest w ramach I edycji Projektu „Pozytywna Energia”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”.

Całość rozpocznie się o godzinie 17:00 w dniu 8 listopada w Domu Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Konrada Wallenroda 4a w Lublinie.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Lublin: Łukasz Zagrobelny zagra koncert dla chorego 4-latka

(fot. materiały organizatora)
2015-10-30 22:37:59

Komentarze wyłączone