„Ludzie stoją na wietrze i w deszczu, niektórzy o kulach. Wpuszczają po jednej osobie do budynku” (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Od rana przed budynkiem ZUS w Lublinie ciągnie się kolejka petentów. O sprawie napisała do nas zbulwersowana Czytelniczka komentując zachowanie pracowników ZUS jako „oburzające”.

54 komentarze

 1. rodzice pracowali całe życie po 89r prowadzili prywatne działaności, płacili zusy regularnie itp podatki nie małe itp i teraz jak są po 80 roku życia i np jaskra czy zaćma czy płukanie uszu czy cokolwiek to muszą iść prywatnie i płacić – świetny system GRATULACJE !!!!!

 2. Przecież możesz umówić się na konkretną godzinę i minutę przez Internet. Wczoraj tak zrobiłem i tylko krzywo się patrzyli ci z kolejki jak ich wszystkich minąłem i wszedłem od razu do wyznaczonego pokoju.

  • pogadamy jak ty będziesz miał 90 lat mnóstwo, schorzeń i dostaniesz kopa w d.pę od jakiegoś logicznego bo za wolno z balkonikim idziesz

 3. zaszczepcie się wszyscy po 3 dawki naraz żeby sprzedali wszystkie szczepionki szybciej i będzie jak dawniej a za rok znowu zmutowana pandemia tylko ona będzie atakować 24 godz na dobę (teraz podobno po 21.00 a dzieciaków do 16) idę zjeść bo sporo zostało po świętach . A tak nawiasem jest tam miejsce powinni postawić namiot , no gdzież jest prezydent że nie dba o lublinian

 4. Od kiedy Komfort jest czerwony?!

 5. To po co ta instytucja jest??? Płacisz haracz na nich i Idziesz prywatnie do lekarza , dzieci do szkoły prywatnej . Czy to ma sens??Ja na ZeUS nie liczę żeby była jasność

 6. 1. Starsi ludzie są przeważnie nieinternetowi, niemobilni czy nieinformatyczni.
  2. Selekcja naturalna, osłabi się w kolejce na zewnątrz, zachoruje i umrze. Dla ZUSu podwójna korzyść: już nie będzie d.py zawracał i wołał o kasę.

 7. Chcesz obejrzeć marmury. Musisz swoje odstać hahahahhaha. Zapraszany

 8. Niech dewotki nie narzekają bo do supermarketu jak jest promocja cukru w Kauflandzie to biegną a kule biorą w ręce i raptownie są zdrowe . A takto wielce chorzy .

 9. PUE, a jak przyjdzie coś zrobić konkretnego to się nie da, elektroniczna wersja zusu 😛

 10. Bo to jest tak że gdy przychodzi się błagać we własnym interesie a nie tylko zapewnić dochód, trzeba stać pod drzwiami i czekać na łaskę wpuszczenia!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku