690 680 960

W Lublinie odbędzie się szkolenie na temat zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprez masowych

Już po raz piąty Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie wraz ze Stowarzyszeniem Bezpieczna Lubelszczyzna organizują Szkolenie „Bezpieczna Impreza 2017”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, trzeba tylko się zarejestrować.

Bezpieczeństwo to niezwykle istotny, choć często niedostrzegany aspekt organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, których w naszym województwie jest niezmiernie dużo. Prawdziwe przykładanie wagi do działań z nim związanych to nie tylko podążanie za przepisami czy stosowanie się do ogólnie przyjętych standardów. To przede wszystkim nieustanna świadomość, że tam gdzie w grę wchodzi ludzkie życie i zdrowie, nie ma miejsca na półśrodki. Dodatkowo czas przedświąteczny to dobra okazja aby zwrócić uwagę na właściwe dbanie o bezpieczeństwo ludzkiego życia.

Już po raz piąty Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zwraca szczególną uwagę na tę sferę, jednocześnie poszerzając wiedzę o prawidłowej organizacji oraz promocji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Szkolenie „Bezpieczna Impreza” odbędzie się w czwartek 14 grudnia w Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1. Wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Bezpieczna Impreza 2017 – czyli nagrodzenie tych organizatorów, którzy przygotowali najbezpieczniejsze i najlepiej zorganizowane wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w naszym województwie za 2017 rok.

Po uroczystym wręczeniu nagród uczestnicy, zaproszeni goście i organizatorzy wezmą udział w spotkaniu świątecznym, gdzie będą mogli symbolicznie podzielić się opłatkiem. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie: www.bezpiecznaimpreza.eu

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

60

(fot. materiały organizatorów)
2017-12-10 :53:12

2 komentarze

  1. jedni szkolenia promujące bezpieczeństwo na imprezach, a inni multikulturalizm

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas