Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Wzrosną ceny biletów za przejazd komunikacją miejską

Na czwartkowej sesji Rady Miasta, radni zgodzili się z wnioskiem ZTM-u o wprowadzenie zmian w cenniku opłat za przejazd autobusami i trolejbusami. Od 1 lutego ceny biletów wzrosną, wprowadzonych zostanie także wiele zmian.

59 komentarzy

  1. Podwyżki biletów, i ceny w sklepach jak byśmy mieli te faktyczne 12 zł na godzinę, tak nam zafundowali podwyżki chcieliście 12 złełkow na /h to teraz płaćcie jak za 12 zł na h. a na początek ceny biletów jak byście zarabiali 12 zeełków na h a nnie zarabiamy.

  2. Nic nowego,j pisalam o tym pół roku temu i przychylam się do komentarza Boba jest to efekt rozrzutnosci jaką nam prezydent zafundowal przed wyborami. Teraz mogę śmiać się w głos z ludzi zafascynowanych inwestycjami dla Lublina które nie były potrzebne w pierwszej kolejnosci a robione na kredyt. I tak jak pisalam wcześniej że nie trzeba być super ekonomista by przewidzieć takie ruchy magistratu. Wydatki muszą bilansowac się z przychodami. Jeśli nie sprowadza się inwestorów z dużym kapitałem nie inwestuje się w lokalny bissnes a marnotrawi się działki pod budowę supermarketów w których ludzie zarabiają najniższa krajową to obrot pieniądza na danym terenie będzie spadal ponieważ przechodzimy na oszczędność. W takiej sytuacji ograniczamy korzystanie z dóbr które nam zafundowal prezydent. Tak więc się koło zamyka bo ktoś musi utrzymywać te obiekty i do nich doplacac czyli miasto. Prezydent i jego świta nie dysponuje takim budżetem więc zapłacą mieszkańcy w różnej formie.

  3. wnerwiony jestes bo nie wiesz co piszesz to jakis belkot

  4. Również wole się przesiąść w samochód,o wiele lepszy komfort niż w zatłoczonych,smierdzacych autobusach,gdzie kierowcy jeżdżą jakby wozili ziemniaki a do tego są chamscy…

  5. I bardzo dobrze, że podwyższają ceny, z czegoś trzeba modernizować transport – pomyślcie ludzie. Chciecie nowoczesnej Polski, lepszych dróg, lepszej jakości przejazdów mpk? Płaćcie więcej – proste. 😉
    Wy zakładacie od razu, że będziecie płacić więcej, a nic sie nie zmieni – po to podwyższają ceny, żeby ZMIENIĆ wszystkie te nieprzyjemności, których teraz doświadczacie.

  6. Chyba a. to ktoś z magistratu bo wypowiec równie inteligentna co i decyzją o podwyzce biletów.

  7. Żuk tak zadłużył Lublin, że teraz szuka oszczędności w naszych kieszeniach