Lublin: Ukradł trzy auta w ciągu pięciu dni. Wpadł w ręce wywiadowców

Lubelscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży samochodów. Mężczyzna w ciągu pięciu dni ukradł trzy pojazdy, a do kilku usiłował się włamać.

Policjanci ustalili, że 23-latek dokonał kradzieży 3 aut w ciągu 5 dni. Głównie były to marki Audi i Volkswagen o wartości kilku tysięcy złotych. Do trzech samochodów mężczyzna usiłował się włamać. Wpadł w ręce policyjnych wywiadowców. Twierdził, że kradł, bo chciał się przejechać, czasami nocował w pojazdach.

– 23-latek, był już karany. Kilka lat spędził w więzieniu, dlatego będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Przyznał się do stawianych zarzutów i wskazał miejsca porzuconych samochodów – wyjaśnia podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

2016-08-10 11:37:06
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Co za ścierwo złodziejskie
  Auta były warte kilka tysięcy złotych więc już nie młode to nie oszukujmy się na 98% nie ubezpieczone AC więc dla właścicieli bardzo duża strata.
  Ktoś jak jeździ takim starszym autem to nie z dobrobytu
  Czemu tępak nie kradł jakichś aut z 2016 czy 2015roku to fajniejsze auta do przejażdżki i na pewno ubezpieczone.
  Tyle że z takim autem tępak by sobie nie poradził żeby zajumać
  Mam nadzieję że jeszcze dodatkowo nie naraził na straty i nie zdewastował aut podczas włamu i tych tak zwanych przejażdżek

  • otóż to !

  • Trochę dziwny tok rozumowania. Uważasz, że jak auto ma AC to właściciel nie jest w plecy po kradzieży.
   Otóż jest, bo za następny samochód który będzie chciał ubezpieczyć, zapłaci polisę AC droższą o kilka tysięcy, gdyż „miał szkodę”.
   Tak więc, też będzie w plecy kilka tysięcy.

   • To mimo wszystko jednak duza roznica, jak kogos stac na auto za kilkadziesiat tysiecy to i te 2 czy 3 tys na ac przeboleje. Gorzej jak ktos ma auto za kilka tysiecy i nie moze miec ac, wtedy przy kradziezy traci wszystko.

 2. ” 3 aut w ciągu 5 dni. Głownie były to marki Audi i Volkswagen” – jeżeli mówimy o 3 autach to nie mogą tu przeważać auta 2 marek. Albo Audi albo Volkswagen, albo żadna z nich jeżeli trzecie auto było innej marki.

 3. jak znam lubelskie Sądy to ani nie przychylą się do wniosku Policji i Prokuratury i dadzą mu dozór to pewnie za parę dni pójdą następne auta.

 4. Czyli znalazła się sebixowa wersja ałdi z kiepury.??? aż to lody będą wafla cieszyć

 5. Teraz k…wa złodziej bedzie żarł za moje podatki. W sam raz mu sie trafilo do pierdla na zime

  • Jeszcze utrzymać trzeba takiego… gnojstwo zajęcia nie ma…roboty by się czepił, zaczął zarabiać to i w głowie by się poukladalo może. …

 6. Do OBIEKTYWNIE.. Jezeli uważasz ze za auto z 2015 czy 2016 roku AC wynosi ok 2 czy 3 tys.zl to sie mylisz i do o duzo . . Osobiscie mam auto z 2015 r i AC mam za 8 tys rozumiem wiek,marke auta itp ale u kazdego inaczej wychodzi.

  • To ja nie wiem co to za AC i na jaką furę , bo standardowo , to jest od tysiaka do trzech a za 8tys.zł to chyba na auto za 500tys.zł. Ale skoro stać Cię na taką furę, to i stać Cię na takie OC. Jeżeli ktoś kupuje auto za 500tys.zł , i mu je ukradną, to na pewno nie będzie płakał tak, jak ktoś kto ma auto za 20tys.zł bo on może płaci kredyt na to auto przez 5lat po 500zł a to jego 1/3 wypłaty. A Ty może kupiłaś auto po roku czy dwóch oszczędzania, albo masz auto leasingowe na firmę i po prostu sobie robisz z niego koszty. Chyba , że nie oszczędzałaś, i zamiast podatku du US , kupiłaś auto do firmy 🙂

 7. nowszego nie ukradnie bo za tepy jest… bo go złapali na smieciach…

 8. Przerobić złodzieja na granulat opałowy-znam osobiście sprawdzoną recepturę !!.

 9. Swego czasu koniokradów wieszano na najbliższym drzewie. Czasy się zmieniły, samochód zastąpił konia. Może wrócić do tej dobrej tradycji i wieszać złodziei aut na najbliższej latarni?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL