Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin stanie się plenerem hollywoodzkiej produkcji. Trwa nabór statystów

Wkrótce Lublin stanie się plenerem hollywoodzkiej produkcji pod tytułem „The Real Pain” w reżyserii Jesse Eisenberga. Film będzie kręcony w różnych przestrzeniach miasta. W związku z tym trwa nabór osób, które chciałyby wystąpić w filmie w roli statystów.

28 komentarzy

 1. kronikidewelorozwoju

  Lolitka Satyra z Jakubowic jak zwykle w P0zycji klęczącej – znaczy się Dziadogród zaoferuje artyście zajęcie terenu plenerów za friK0. Może jeszcze niech Satyr – The Real Pain in the @ss – wystąpi w gratisie w roli statysty, a ynwestory tym razem z pewnością przylecą z walizkami pełnymi dolarów.

 2. Chętny Zdzich

  Jak do rozbieranych scen to ja natychmiast.

 3. Chyba się nie nadamy bo nie jesteśmy hoolywodzkimi satanistami xD

 4. Hip Hop Nigdy Stop

  To nie Hollywood, to nasz polski grajdół.

 5. Nazi Matki Nazi Ojcowie

  Jedną z głównych osi filmu będzie pewnie wątek dobrych żołnierzy Wehrmachtu, którzy grali w orkiestrze (jak 99& żołnierzy tej formacji) i ratowali Żydów z rąk krwiożerczych Polaków.

  • Witold Janusz

   Tak. A ten jeden pozostały procent naprawiał radiostacje i telefony polowe, tudzież obierał kartofle dla głodnej ludności Guberni.

 6. pewnie znowu o wojnie

 7. Ostatni sprawiedliwy

  Znowu żydzi i te tematy

 8. My tu wszyscy jesteśmy statystami na planie spektaklu, reżyserowanego przez developerów przy wsparciu zarządu miasta. Pokażcie mi, gdzie się teraz buduje osiedla w stylu LSM, z dużymi odstępami pomiędzy blokami, z dużymi terenami zielonymi i placami zabaw?

 9. Kolejny film o tym jak to biedni żydzi byli dyskryminowani i prześladowani w naszym kraju?

 10. To tylko obrzezani mogą być statystami?

Z kraju

Sport