Lublin: Motocyklista zderzył się z lanosem. 20-latek walczy o życie

Na ulicy Abramowickiej w Lublinie znów doszło do wypadku, tym razem poważnego w skutkach. Młody mężczyzna kierujący motocyklem został poważnie ranny.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16:50 na ulicy Abramowickiej w Lublinie. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Jak wstępnie ustalono, kierujący daewoo lanosem mężczyzna wyjeżdżając drogi gruntowej skręcał w prawo w kierunku centrum. W tym samym czasie od strony Biłgoraja nadjechał motocyklista. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego motocykl znalazł się po drugiej stronie jezdni.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący motocyklem młody mężczyzna był cały czas nieprzytomny. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Jak informują ratownicy, doznał wielu ciężkich obrażeń ciała.

Na miejscu wypadku cały czas pracują policyjni technicy ustalając wszystkie okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka nr 835 Lublin – Biłgoraj jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Głusk.

Występują również utrudnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Jak nas poinformowała Weronika Opasiak z lubelskiego MPK, trolejbusy nie dojeżdżają do pętli, tylko zawracają kilkaset metrów wcześniej, na wysokości sklepu Biedronka. Z kolei autobusy linii 16 i 27 kursują objazdem przez ulicę Głuską.

—————————-
AKTUALIZACJA: 19:23

Jak informują dyżurni ruchu, właśnie zostaje wznowiony ruch na ulicy Abramowickiej. Przejazd będzie jeszcze przez kilkanaście minut odbywał się z niewielkimi utrudnieniami. Na swoje trasy wracają również pojazdy komunikacji miejskiej.

(fot. lublin112)
2014-08-21 18:35:59

78 komentarzy

  1. Dziękuje bardzo 🙂 Wszystko jest na dobrej drodze 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!