Lublin, Łuszczów : Zderzenia na zakrętach

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna, w Łuszczowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Z kolei bez problemów kierowcy poruszają się już ul. Nowy Świat w Lublinie, gdzie zderzyły się subaru i seat.

Przed godzina 21. w Łuszczowie na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna zderzyły się dwa samochody osobowe. Zdarzenie miało miejsce na łuku jezdni w rejonie skrzyżowania z drogą do Kijan a brały w nim udział rover i fiat. Na miejscu już działają służby ratunkowe, jak nas poinformowano, pomimo groźnie wyglądającego zderzenia, nikt w nim nie ucierpiał. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca roverem wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Niebawem uszkodzone pojazdy maja zostać usunięte z drogi i ruch ma być przywrócony.

Z kolei około godziny 19:40 na ulicy Nowy Świat w Lublinie, na łuku jezdni tuż przy torach czołowo zderzyły się subaru i seat. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący subaru młody mężczyzna, jadąc od strony ulicy Wrotkowskiej ze zbyt dużą szybkością, na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z prawidłowo jadącym seatem.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

(fot. lublin112)
2014-12-14 21:19:45

4 komentarze

 1. No pięęęknie! Mnie się to nawet podoba – cztery wraki jeszcze wiosny nie czynią, ale do końca roku statystyki zostaną jeszcze dobrze zasilone.

  • nie ciesz się dziadku z czyjegoś wypadku , bo dziadek się śmiał i to samo miał :D. Serdecznie życzę spełnienia i osobistego doświadczenia tego przysłowia cyniku 😛

 2. Kierująca samochodem marki ROVER – ładniej brzmi i bez błędów.
  ROVER się nie odmienia, podobnie jak RENAULT.
  A dlaczego nie „kierujący subarEM”?!
  Przecież tak lubicie spolszczać nazwy.
  Pozdrawiam.

 3. chichot losu- Tylko tym żyjesz? ,a może jesteś sfrustrowanym absolwentem socjologii? za każdym razem podobne teksty daj sobie spokój , bo zalatuje już nudą i monotonią. wymyśl lepiej coś lepszego bardziej oryginalnego.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności