Lublin: Kompletnie pijany i bez uprawnień staranował inne auto

Dzisiaj po południu pijany mężczyzna wsiadł do samochodu i wyjechał na ulice. Zatrzymał się na innym aucie.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 13-tej na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: renault oraz alfa romeo. Oba auta jechały w kierunku ulicy Fabrycznej, dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Łęczyńską, jadące jako pierwsze alfa romeo zaczęło zwalniać przed sygnalizacją świetlną. Wtedy w tył auta z impetem uderzyło rozpędzone renault.

Na szczęście nikomu z podróżujących pojazdami nic poważnego się nie stało, więc nie było potrzeby interwencji pogotowia ratunkowego. Na miejsce przyjechał patrol policji. Funkcjonariusze po przebadaniu uczestników zdarzenia na trzeźwość ustalili, że kierujący renault jest kompletnie pijany. Młody mężczyzna miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Dodatkowo okazało się, ze nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jak sam przyznał, nigdy ich nie miał. Sprawca zdarzenia został przewieziony na komisariat. Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty, za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji oraz musi się liczyć z konsekwencjami finansowymi, mającymi pokryć szkody których się dopuścił.
(fot. lublin112)
2014-05-10 15:50:34

8 komentarzy

 1. Po prostu bydle jeżeli kary beda tak niskie nic się nie zmieni. Strach na ulicę wyjeżdzać . za 0.5 i 2,5 promila taka sama kara ?? Jestem prawnikiem z wyksztalcenia i dla mnie to chora sytuacja.

  • Prawnik????? I nie wie, że po słowie „bydle” należy postawić przecinek?

  • Jakbyś był prawnikiem to byś wiedział, że sąd może wymierzać różną karę. Zarówno w w czasie zawieszenia prawa jazdy, jak i wysokości grzywny. i wierz mi że kary za 0.5 a 2.5 nie będą takie same.

 2. Ryja bym mu oklepał porządnie przed przyjazdem policji… tak jak każdemu kto wsiada po pijaku do samochodu.

  • Popieram.

  • Jasne, oklepałbyś… a potem ten zagrożony karą 2-lat więzienia (dostanie pewnie grzywnę i „zawiasy”) doniósłby na Ciebie.
   Za sam udział w bójce lub pobiciu można dostać 3 lata.
   Za uszkodzenie „trzeźwego inaczej” do 8.

 3. Najlepiej niech Nas powybijają, nie ??

 4. Ten łach nie powinien wyjść z więzienia do końca życia dlamnie morderca dy bym zobaczył że wśiada do auta to już byłby jego ostatni raz kiedy by wśiadł do samochodu rence bym mu powyrywał i mordę tak lubił że wyglondał by jak Szerk. Dlamnie łachudra śmieć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie