Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Młode kobiety okradły 76-latka. Na pocieszenie pokazały mu piersi

Długo nie zapomni wizyty dwóch kobiet jeden z mieszkańców Biłgoraja. Stracił swoje oszczędności, w zamian za to mógł podziwiać piersi jednej z nich.

Do mieszkającego w Biłgoraju 76-latka zapukały dwie kobiety. Poinformowały starszego pana, że muszą przekazać jego sąsiadce ważną wiadomość, a jej nie ma w domu. Poprosiły więc, żeby dał im kartkę i długopis a napiszą na niej, co mają do przekazania.

Gdy kobiety weszły do środka, stworzyły sztuczne zamieszanie. Po kilku minutach postanowiły w pośpiechu opuścić mieszkanie mężczyzny. Lecz jedna z nich się zatrzymała, odwróciła i unosząc bluzkę do góry, zaprezentowała 76-latkowi swoje piersi.

Gdy kompletnie zaskoczony mężczyzna po pewnym czasie doszedł do siebie, zorientował się, że nieznajome ukradły jego oszczędności. Doszło do tego w momencie, gdy jedna z kobiet go zagadywała, druga zaś zabrała wtedy 17 tysięcy złotych.

Pomysłowych złodziejek szuka teraz policja.

(fot. freeimages)
2015-09-21 20:27:34

35 komentarzy

  • To jest reszta ciała z Photoshopa. A grafik sobie poużywał bez umiaru. Faktycznie powinni tego zabronić, bo potem durne dziewczyny dostają świra, żeby doścignąć filtry Photoshopa…

   • Jakbyście się nie ślinili do panien z photoshopa, to realne dziewczyny nie czułyby potrzeby ścigania się z nimi…

 1. Alez ja jestem wrazliwy na kobiece wdzięki…

 2. I titcoiny zawitały pod strzechy…

 3. pewnie jakieś krosty miała to pokazała. Konkretnych boobsów by nie wywaliła tak szybko spod cyckonosza.

 4. Podobno sylicon w cycuszki kosztuje 12tysi to będą musiały jeszcze spompowac na 7 jakiegoś frajera żeby mieć takie same 🙂

 5. nie z ronaldo chodziła tylko ze mną…. ale ją zostawiłem….

 6. http:####### spam #########

  Coś podobne te artukuły…

 7. Skąd panienki wiedziały, że dziadek ma tyle kasy w domu i skąd wiedziały gdzie szukać? Może zacząć od przesłuchania dzieci i wnuczków!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo