Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: 11 kg marihuany i ponad 2 kg dopalaczy u przemytnika z Lublina

Policjanci lubelskiego Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt znacznych ilości narkotyków. Na posesji 55-latka natrafiono na 11 kg marihuany i ponad 2 kg dopalaczy.

Policjanci Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej CBŚP w Lublinie na podstawie posiadanych informacji ustalili, że do jednego z mieszkań na terenie Lublina ma trafić znaczna ilość narkotyków. Podczas przeszukania posesji pod wytypowanym adresem natrafiono na 11 kilogramów marihuany oraz ponad 2 kilogramy dopalaczy.

W trakcie działań mundurowi zatrzymali kobietę i mężczyznę. Okazało się, że 55-latek jest odpowiedzialny za przemyt narkotyków. Mężczyzna decyzją prokuratora trafił na 3 miesiące do aresztu. Kobietę po przesłuchaniu zwolniono.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyków oraz dokąd miały trafić.

Za przemyt, wprowadzanie do obrotu oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

2015-04-20 10:06:59
(fot. CBŚP)

5 komentarzy

 1. Elokwentny Rozgarnięty

  hohoho ale dzielni….

 2. Nie martwcie się, że za przemyt, wprowadzanie do obrotu oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
  Ta „dziedzina” gospodarki nie znosi luk, konkurencja je szybko wypełni i nie będzie nawet potrzeby podnosić ceny za usługi dystrybucyjne

 3. Chłop znalazł w lesie krzaki przypadkowo zebrał i juz jest przestępcą. Jakies dopalacze? mam domestos w domu ups to tez dopalacz ;o hahah smiech na sali dziekujemy panie prezydencie ! ;] ps. dzis nie wyjezdzam z domu bo za każdym rogiem czai sie stróż prawa z szuszarką aby nabić pkt do premii.

 4. eeee, te dwa woreczki z kamyczkami białymi i o kolorze kości słoniowej to dopalacze?

 5. Lepiej juz nie bedzie

  Tak jest! Karać dobrych ludzi za przemyt czegoś co JEST lekarstwem na niektóre choroby na 12 lat albo w ogole dożywocie! A ludzi którzy potrącają pieszych na przejściach i uciekają z miejsca zdazenie karać aby na 4 lata a co!!! A moze pójdźmy jeszcze dalej i w ogole go uniewinnijmy bo to przecież nie jego wina ze dziewczyna weszła na przejście. :/ Jeb*** Polskie prawo :/

Z kraju

Polityka i społeczeństwo