690 680 960

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs fotograficzny

W ramach odbywających się w Lublinie wydarzeń z okazji 450 lat od zawarcia unii polsko-litewskiej, ogłoszony został Konkurs Fotograficzny #LublinTravel. To już jego trzecia edycja.

Z okazji przypadających na ten rok obchodów okrągłej rocznicy zawarcia unii polsko-litewskiej, zwanej Unią Lubelską, ogłoszony został Konkurs Fotograficzny #LublinTravel. Jego organizatorem jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, zaś celem promocja walorów turystycznych Lublina. Z kolei tematem przewodnim są zarówno zabytki, jak i imprezy związane z tym wyjątkowym wydarzeniem w historii miasta.

Aby wziąć udział w konkursie należy na profilu Facebookowym Informacji turystycznej w Lublinie umieścić zdjęcie, dodać jego tytuł, oraz hasztag #lublintravel. Tą samą fotografię trzeba też przesłać na adres [email protected], wraz z imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem zdjęcia.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 października. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie. W dniach od 8 do 18 listopada odbędzie się głosowanie, w którym internauci wybiorą 20 prac. Spośród nich komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają nagrody. Z kolei najlepsze prace trafią na wystawę w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

(fot. materiał nadesłany)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej