Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs fotograficzny

W ramach odbywających się w Lublinie wydarzeń z okazji 450 lat od zawarcia unii polsko-litewskiej, ogłoszony został Konkurs Fotograficzny #LublinTravel. To już jego trzecia edycja.

Z okazji przypadających na ten rok obchodów okrągłej rocznicy zawarcia unii polsko-litewskiej, zwanej Unią Lubelską, ogłoszony został Konkurs Fotograficzny #LublinTravel. Jego organizatorem jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, zaś celem promocja walorów turystycznych Lublina. Z kolei tematem przewodnim są zarówno zabytki, jak i imprezy związane z tym wyjątkowym wydarzeniem w historii miasta.

Aby wziąć udział w konkursie należy na profilu Facebookowym Informacji turystycznej w Lublinie umieścić zdjęcie, dodać jego tytuł, oraz hasztag #lublintravel. Tą samą fotografię trzeba też przesłać na adres [email protected], wraz z imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem zdjęcia.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 października. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie. W dniach od 8 do 18 listopada odbędzie się głosowanie, w którym internauci wybiorą 20 prac. Spośród nich komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają nagrody. Z kolei najlepsze prace trafią na wystawę w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

(fot. materiał nadesłany)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika