Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs fotograficzny

W ramach odbywających się w Lublinie wydarzeń z okazji 450 lat od zawarcia unii polsko-litewskiej, ogłoszony został Konkurs Fotograficzny #LublinTravel. To już jego trzecia edycja.

Z okazji przypadających na ten rok obchodów okrągłej rocznicy zawarcia unii polsko-litewskiej, zwanej Unią Lubelską, ogłoszony został Konkurs Fotograficzny #LublinTravel. Jego organizatorem jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, zaś celem promocja walorów turystycznych Lublina. Z kolei tematem przewodnim są zarówno zabytki, jak i imprezy związane z tym wyjątkowym wydarzeniem w historii miasta.

Aby wziąć udział w konkursie należy na profilu Facebookowym Informacji turystycznej w Lublinie umieścić zdjęcie, dodać jego tytuł, oraz hasztag #lublintravel. Tą samą fotografię trzeba też przesłać na adres [email protected], wraz z imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem zdjęcia.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 października. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie. W dniach od 8 do 18 listopada odbędzie się głosowanie, w którym internauci wybiorą 20 prac. Spośród nich komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają nagrody. Z kolei najlepsze prace trafią na wystawę w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

(fot. materiał nadesłany)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo