690 680 960

Lubelscy policjanci przekazują maseczki mieszkańcom miasta (zdjęcia)

W piątek lubelscy policjanci rozpoczęli akcję przekazywania maseczek mieszańcom Lublina. To wspólna inicjatywa Policji i Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Wczoraj lubelscy policjanci wspierani przez Centrum Wolontariatu w Lublinie rozdawali mieszkańcom Lublina maseczki ochronne.

Pracownice z Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, także popołudniami, po godzinach swojej pracy szyły maseczki ochronne. Policyjną akcję wsparło także Centrum Woluntariatu w Lublinie, które na co dzień troszczy się o osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Wyposażeni w 1000 sztuk maseczek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lubinie wyjechali wczoraj na ulice miasta. Część z maseczek trafiła już do seniorów, których mundurowi napotkali w okolicach sklepów.

Kolejne maseczki sukcesywnie będą rozdawane przez policjantów podczas codziennej służby.

(fot. Policja Lublin)

8 komentarzy

 1. Ha ha, ocieplanie wizerunku pisowskich, policyjnych bojówek… ludzie i tak wam długo nie zapomną…

  • No właśnie o tobie mówię poniżej.

  • zrobisz takiemu źle – będzie psioczył, zrobisz dobrze – to tez mu będzie źle… matka cie upuściła przy porodzie czy PiS zabrał tatusiowi emeryturę esbecką?

 2. Zamiast rozdawać mandaty to oni sobie maseczki rozdają. A kto będzie łapał pijaków i złodziei?

 3. widzialem pare z pierwszego zdjecia jak szli na targ na wilenskiej razem z facetem z aparatem aby ta cala akcje udokumentowac.stali na przejsciu i nikomu nic nie dawali-dopiero na targu.akcja trwala moze z pol godziny jak nie 15 minut.nie sadze aby ta para policjantow rozdala wiecej jak 100sztuk bo te papierowe torby w ktorych byly maseczki wygladaly na prawie puste jak szli na targ.juz lepiej bylo napisac ze trwa akcja policji na wlepianie mandatow.koszt 1000 maseczek wynosi pewnie tyle co 1 MANDAT jak kogos zlapia bez maseczki!

 4. super odrazu poziom bezpieczeństwa wzrósł o 0,000001 % juz teraz będzie bezpiecznie, i nie chodzi mi że te maseczki ludziom pomogą bo to nie daje zupełnie nic, ale pomogło temu który to sprzedał z przebitką tak z 700%, jemu pomogło

 5. Rozdają tym co najwięcej po sklepach łażą.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas