Lubelscy policjanci przekazują maseczki mieszkańcom miasta (zdjęcia)

W piątek lubelscy policjanci rozpoczęli akcję przekazywania maseczek mieszańcom Lublina. To wspólna inicjatywa Policji i Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Wczoraj lubelscy policjanci wspierani przez Centrum Wolontariatu w Lublinie rozdawali mieszkańcom Lublina maseczki ochronne.

Pracownice z Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, także popołudniami, po godzinach swojej pracy szyły maseczki ochronne. Policyjną akcję wsparło także Centrum Woluntariatu w Lublinie, które na co dzień troszczy się o osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Wyposażeni w 1000 sztuk maseczek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lubinie wyjechali wczoraj na ulice miasta. Część z maseczek trafiła już do seniorów, których mundurowi napotkali w okolicach sklepów.

Kolejne maseczki sukcesywnie będą rozdawane przez policjantów podczas codziennej służby.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. Ha ha, ocieplanie wizerunku pisowskich, policyjnych bojówek… ludzie i tak wam długo nie zapomną…

    • No właśnie o tobie mówię poniżej.

    • zrobisz takiemu źle – będzie psioczył, zrobisz dobrze – to tez mu będzie źle… matka cie upuściła przy porodzie czy PiS zabrał tatusiowi emeryturę esbecką?

  2. Zamiast rozdawać mandaty to oni sobie maseczki rozdają. A kto będzie łapał pijaków i złodziei?

  3. widzialem pare z pierwszego zdjecia jak szli na targ na wilenskiej razem z facetem z aparatem aby ta cala akcje udokumentowac.stali na przejsciu i nikomu nic nie dawali-dopiero na targu.akcja trwala moze z pol godziny jak nie 15 minut.nie sadze aby ta para policjantow rozdala wiecej jak 100sztuk bo te papierowe torby w ktorych byly maseczki wygladaly na prawie puste jak szli na targ.juz lepiej bylo napisac ze trwa akcja policji na wlepianie mandatow.koszt 1000 maseczek wynosi pewnie tyle co 1 MANDAT jak kogos zlapia bez maseczki!

  4. super odrazu poziom bezpieczeństwa wzrósł o 0,000001 % juz teraz będzie bezpiecznie, i nie chodzi mi że te maseczki ludziom pomogą bo to nie daje zupełnie nic, ale pomogło temu który to sprzedał z przebitką tak z 700%, jemu pomogło

  5. Rozdają tym co najwięcej po sklepach łażą.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew