690 680 960

Lubartowscy policjanci mają nowy nieoznakowany radiowóz

Piraci drogowi muszą znów się mieć na baczności poruszając się po drogach powiatu lubartowskiego. Policjanci ponownie korzystają z radiowozu z wideorejestratorem.

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie ponownie mają do dyspozycji nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem. Lśniąca nowością skoda superb od kilku dni jeździ po drogach powiatu. Jak udało nam się ustalić, jak na razie tylko nieliczni mieli możliwość spotkania nowego radiowozu. Policjanci nie mieli jeszcze okazji do rejestrowania za jego pomocą szczególnie poważnych wykroczeń wśród kierowców, a to głównie dlatego, że nie pozwalają na to warunki drogowe. W większości trasy są białe więc i kierowcy nie przesadzają z prędkością.

Poprzedni nieoznakowany radiowóz lubartowskich policjantów został rozbity w wyniku kolizji do jakiej doszło pod koniec listopada 2012 roku w Firleju. W jadącego w kierunku Kocka policyjnego opla vectrę uderzył volkswagen passat. Funkcjonariusz, który kierował oplem dokonywał manewru zawracania, kiedy gdy w tył ich pojazdu uderzył volkswagen.

Radiowóz został tak poważnie uszkodzony, że jego naprawa była nieopłacalna. Przez ponad rok czasu, na lubartowskich drogach kierowców kontrolowały tylko oznakowane radiowozy.

(fot. policja – taka sama skoda trafiła do Lubartowa)
2014-01-27 21:31:30

10 komentarzy

 1. ksiądz proboszcz

  w du***h im się przewraca, za naszą kasę kupują sobie limuzyny do pracy
  jak by nie można było Oktawii kupić… kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tysięcy
  by zaoszczędzili i spalanie byłoby mniejsze

 2. Hehe a dlaczego zdjęcie jest z Francuską rejestracją 😛 mogliście poczekać z newsem jakbyście mieli realne zdjęcie 😉

  • Mogliśmy, jednak „upolować” ją nie jest tak łatwo, a zanim by to się udało, to news nie byłby już „gorący”. A czego oczekują nasi czytelnicy? najszybszych informacji, no nie?

  • hm… Moim skromnym zdaniem to rejstracja jest jednak z Polski, pierwsze litery to NE, co wskazuje na auto z Elbląga

 3. Dostali pewnie sprowadzoną do opłat 😛 na niską fakturę 😀

 4. podeśle fotkę jak ja spotkam 😉

 5. Widziałem tydzień temu w Łucce ten oto samachodzik 🙂 ladne ma stroboskopy 🙂

 6. podobno ma teraz LLB24037

 7. Wczoraj wieczorem ok 18-tej wracałem z Kocka do Lubartowa i w okolicach Firleja wyprzedził mnie jeden samochód a później drugi w kolorze białym … okazało się, że kilometr dalej trzymali już gościa 🙂 Rejestracja policyjna to LLB …. i samochód chyba biały 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas