690 680 960

Ledwo co stał na nogach i wyzywał klientów. Sprzedawca kwiatów był pijany

Na pijanego sprzedawcę kwiatów i zniczy natknęli się wczoraj po południu przechodnie, zmierzający na cmentarz na Majdanku. Ktoś w końcu powiadomił policję.

Osoby odwiedzające w piątek po południu groby bliskich na cmentarzu na Majdanku natknęły się na nietypowy widok. Jeden z handlarzy zniczami i kwiatami w sposób dość natarczywy zachęcał przechodniów do zakupów. – Szliśmy z żoną na cmentarz gdy w pewnym momencie zaczepił nas jeden z handlarzy. W sposób dość natarczywy zaczął nas nakłaniać do zakupów na jego stoisku. Mężczyzna jednak ledwo co stał na nogach, bełkot, a wokół roznosiła się woń alkoholu – tłumaczył nam nasz czytelnik.

Małżeństwo kulturalnie i dosadnie wyjaśniło mężczyźnie, że nic nie potrzebuje i udało się na groby swoich bliskich. Na odchodne mieli jeszcze usłyszeć kilka nieprzyzwoitych słów w swoim kierunku. Zauważyli też, że mężczyzna zaczepia kolejnych przechodniów. – Gdy po kilkunastu minutach wracaliśmy, obok stoiska stał już radiowóz, a funkcjonariusze podtrzymywali sprzedawcę, aby ten się nie przewrócił. Dla jego bezpieczeństwa, posadzili go na ławce – dodaje pan Michał.

Jak się okazało, jedna z osób widząc w jakim stanie jest sprzedawca, powiadomiła o wszystkim policję. Przybyły na miejsce patrol potwierdził podejrzenia, co stanu mężczyzny. -Otrzymaliśmy zgłoszenie, że nietrzeźwy, wulgarny i agresywny mężczyzna zaczepia przechodniów. Aby zabezpieczyć towar, który mężczyzna sprzedawał, została powiadomiona jego rodzina. On sam został też przekazany pod opiekę najbliższych. Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie – poinformowano nas w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

41

42

(fot. nadesłane)
2017-05-02 15:50:00

11 komentarzy

 1. Facet też chciał popić w majówkę.. i wysłali go niesprawiedliwie na zarobek. Pogratulować rodziny :p

 2. Reklama dźwignią handlu

 3. Nawet parasol ma w klimacie do stanu na majówkę.

 4. Klamczuszek od artykułu. Oj nie ładnie nie ładnie. Chyba troszeczkę inaczej było. Co?!

 5. Tam,chodzi o zawisc i zwalczanie konkurencji,przez pewne osoby,ktorzy tam pracuja,to wiedza doskonale,kto na kogo donosi.JEZELI TO MALZENSTWO ,NIE DZWONILO PO POLICJE,to wszyscy handlujacy wiedza dokladnie kto.

 6. często chodze na ten cmentarz…znam tego pijaka/pawilon 4/….ciekawe do kogo dzwonil do zony czy kochanki,bo pije z zona i kochanka

  • CZYTAJ REGULAMIN KOMENTARZY,A POZNIEJ OSKARZAJ,KOGOS,O,KOCHANKI

  • Znam tego Pana .Kwiaciarnia jest uczciwa i solidna. Konkurencja zazdrosci. Zobaczcie z której kwiaciarni i miejsca jest robione zdjęcie . Wiec juz wszyscy wiedzą. Ta osoba co zrobiła zdjęcie zatrowa życie wszystkim handlujących na majdanku .

 7. Mam nadzieje,ze ktos kontoluje wpisy,typu MOTOR,CHOCIAZ KTOS SIE PODSZYWA POD TA NAZWA.Mam tez nadzieje ,ze tacy ludzie beda karani i to surowo,za ninawisc ,oskarzenia ,jak tez za ujawnianie niektorych szczegolow,czego nie zrobila Redakcja 112.Rozumiem konkurencja konkurencja,ale co sie tam dzieje to szkoda slow,nie bede opisywal sytuacji jakie maja miejsce na majdanku,poniewaz nie mam takiego prawa.

 8. Kupuję u niego od długiego czasu. Porządny z niego człowiek. Kiedy trzeba to zawsze udzieli rabatu.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas