Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lechówka: Bmw zjechało do rowu i dachowało. Dwie osoby ranne

W piątek na drodze krajowej nr 12 w Lechówce doszło do dachowania bmw. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13 na drodze krajowej nr 12 w Lechówce, na wysokości wsi Bezek Dębiński. Kierowca bmw jadąc w stronę Lublina, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Tam bmw dachowało.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego do wydobycia dwóch osób z rozbitego pojazdu. Poszkodowani trafili do szpitala w Chełmie. W rejonie wypadku przez ponad dwie godziny ruch odbywał się wahadłowo.

Funkcjonariusze chełmskiej policji ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Od kierującego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od Czytelniczki Ani – Dziękujemy!

Większy widok mapy2014-12-19 20:44:12
(fot. ilustracyjne lublin112.pl)

2 komentarze

  1. „Poszkodowani trafili do szpitala w Chełmie”!!! – nic gorszego nie mogło ich spotkać
    Przecież tam, najnowszym dyrektorem został stary emerytowany policmajster, już on ich rozliczy z tej jazdy.

    P.S. Przez analogię czekam żeby nasza pani Premier, która jak wiadomo jest lekarzem pediatrą, została mianowana na Komendanta Głównego Policji RP.

    • Policjant dyrektorem szpitala… za komuny bywało, ze np. ministrem górnictwa zostawał, generał, który był po moskiewskiej Akademii Wojskowej i cały czas szkolony był jako wojskowy specjalista od dowodzenia ludźmi mającymi zabijać wroga.
      Jak widać stare jest dobre…