Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Land rover miał przerobione numery VIN. Kierowca posiadał fałszywy dowód rejestracyjny

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali kradzionego land rovera o wartości 100 tys. zł. Pojazdem podróżował obywatel Białorusi.

W miniony poniedziałek w godzinach popołudniowych, na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach, zatrzymano obywatela Białorusi.

Mężczyzna, próbował wjechać do Polski samochodem marki Land Rover Evoque o szacunkowej wartości 100 tys. zł. W czasie kontroli granicznej wyszło na jaw, iż kierowca posługiwał się fałszywym dowodem rejestracyjnym pojazdu. Podczas dalszych czynności kontrolnych, mundurowi ujawnili również w pojeździe ślady ingerencji w pole numeryczne VIN.

34-letnie kierowca pojazdu został zatrzymany, zaś samochód zabezpieczony. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci.

(fot. NOSG)

3 komentarze

 1. Range Rover

 2. Kto pisze te artykuły?? Żenada jeśli tak rażące błędy się trafiają i to nie pierwszy raz… Pozdrawiam autora artykułu…

  • W którym mianowicie miejscu te jakże rażące błędy?

   Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości
   https://www.landrover.pl/

   Land Rover Range Rover – model osobowego samochodu terenowego zaliczanego obecnie do SUV-ów segmentu F produkowany przez firmę Land Rover od 1970 roku. Nazwę Range Rover wymyślił firmowy stylista, Tony Poole.

Z kraju