690 680 960

Łąki Łan i Zenek Martyniuk na Feliniadzie. Znane są już wszystkie zespoły jakie pojawią się na scenie

Organizatorzy tegorocznej Feliniady WSEIady zaprezentowali dzisiaj pełny program imprezy. Odbędzie się ona w ramach Dni Kultury Studenckiej.

Ubiegłoroczna Feliniada, która została zorganizowana po trzech latach przerwy, okazała się frekwencyjnym sukcesem. Drugiego dnia imprezy, kiedy na scenie wystąpiły gwiazdy muzyki disco polo, na terenach zielonych przed akademikami na Felinie bawiło się około 30 tys. osób. Nic więc dziwnego, że organizatorzy w tym roku postawili na podobną formułę imprezy.

Feliniada WSEIada 2019 zostanie zorganizowana w dniach 18-19 maja na terenach zielonych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Dobrzańskiego na Felinie. W sobotę głównymi gwiazdami muzycznymi będą: Sarius, Kali oraz Łąki Łan. Niedziele będzie należała do muzyki disco-polo a
sceną zawładną zespoły: Malibu, Megustar, Miły Pan oraz Top Girls. Gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk czyli grupa Akcent.

Koncerty zarówno w sobotę jak i w niedzielę rozpoczynać się będą o godzinie 18, a ich zakończenie planowane jest na około 30 minut po północy. Wzorem lat ubiegłych ZTM w Lublinie zapewni dodatkowe kursy komunikacji miejskiej na potrzeby koncertu, obecnie trwają na ten temat rozmowy.

Jednak Feliniada WSEIada 2019 to nie tylko koncerty. Nie zabraknie również wydarzeń dodatkowych. Wśród nich, w dniach 11-12 maja odbędą się XVI Akademickie Mistrzostwa Jeździeckie w ujeżdżeniu i skokach, które zaplanowano na terenach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Doświadczalnej. W środę 15 maja w Ogrodzie Saskim odbędzie się UP bieg na 5 a we wtorek 7 maja LevelUP w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wstęp zarówno na koncerty jak i na wszystkie wydarzenia jest wolny.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. dlaczego wiec do tego pieknego miasta przyjezdzacie studiowac z mniejszych lub wiekszych wiosek Polski??

  2. Czy zenek bedzie w sutannie, z mikrofonem w kształcie krucyfiksu i czapce prezesa PiS? Wiocha śpiewa, tańczy i stepuje, daje d…….y i gotuje!

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas