Kwarantanna także dla osób zaszczepionych. „Tutaj staramy się dmuchać na zimne”

Rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz powiedział wczoraj, że sanepid zapobiegawczo kieruje wszystkich z kontaktu z osobą zakażoną wariantem Delta na kwarantannę. Dotyczy to również osób zaszczepionych.

50 komentarzy

 1. Robią wodę z mózgu, codziennie coś innego mówią, co innego piszą na pasku t v p i s, a jeszcze co innego jest na stronie rządowej. Wobec tego, co jest aktualne? Dalej niech ludzie pozwalają z siebie robić idiotów i chodzą w maskach, szczepią się i wygrywają miliony z loterii z własnych pieniędzy.

  • wygrywają miliony? Nawet jak wygra hulajnogę to i tak jest przegranym.

   • a ić pan w pis du

    Drodzy covidainie, ja już bym się na waszym miejscu zapisywał w kolejkę po 3 dawkę na wersję Dleta Plus a i od razu w kolejkę po 4 dawkę na wersję”wólka zabłocka”…
    Jak to się stało że mieliście być nieśmiertelni lewel Pro po 2 dawkach a tu d…..
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhahahhahahhahahah

    • a ić pan w pis du

     … 3 dawka oczywiście w pierwszej kolejności medycy służby itp a wiosną 2022 może i wy się załapiecie to już będzie wersja covida Bangladesz hiper Deth i…
     i już wiecie co dalej czy coś wam świta w pustej bani…?

 2. MYŚLĄCY LUBLINIANIN

  WYSZCZEPIAJCIE SIE DALEJ AZ SWIECIC ZACZNIECIE!~!

  • Panie świeć nad duszą niby „MYŚLĄCY LUBLINIANIN” bo on w pierwszej kolejności poleci w otchłań z życia ziemskiego.

   • Myślący nie myślący. Zobaczymy jakie będą efekty szczepionek za kilka lat dopiero. Wtedy będzie wiadomo.

 3. Czyli SZCZEPIONKI NIE DZIAŁAJĄ. Oficjalnie tego nikt niechce powiedzieć ale to widać po ich działaniach i przygotowania do nadejścia kolejnej fali.
  Jedynie u [***] w Izraelu było oświadczyli że faktycznie są nieskuteczne.

  • dokładnie! i jedynie na co mogą działać to na przyszłe zdrowie osoby zaszczepionej, oto im chodziło sprzedać, zarobić i uśmiercić ludzi, którzy są słabsi

  • Niemożliwe, jaśnie panujący nam wszystkowiedzący eksperci nie wymyslili szczepionek na wirusa przeziębienia? Ale przecież tacy pewni od ponad roku!!!

 4. tylko europejczycy (i względnie amerykanie z tych bardziej „europeizujących” stanów) są na tyle głupi i wystraszeni o własne życie i żałosny majątek, żeby dać się tak bez końca manipulować, ustawiać, oszukiwać, okradać, poniżać i zniewalać w zamian za odrobinę poczucia bezpieczeństwa. Kiedyś ludzie korzystali z życia, bo szlag ich mógł trafić w każdej chwili niespodziewanie. Dzisiaj wszystko kręci się wokół bezpieczeństwa, żeby zredukować do minimum szanse na śmierć europejskiego nadczłowieka. Ale skoro większości to nie przeszkadza, to już wkrótce gumowe noże (żebyście się nie pokaleczyli), zakaz samochodów sterowanych ręcznie (żebyście sie nie porozjeżdżali), obowiązkowe czipy z geolokalizacją (żebyście się biedne miśki nie zgubili przypadkiem!) i maseczki elektroniczne, które zdjąć może tylko wykwalfikowany urzędnik na uzasadniony wniosek obywatela (żebyśmy się nie zarażali!)

 5. ” Spowodowane ma to być obawą, że przymusowa kwarantanna zniechęci do szczepień” NIGDY TEN rząd nie dbał o Wasze zdrowie. zapamietajcie to. Ważne żeby się wyszczepić. Bo mają takie parcie z UE, z której przyjeli kasę i ma to być wykorzystane.

 6. Szczepiona chroni tyko przed ciężkim zachorowaniem (łagodzi objawy), więc zaszczepiony zaraża bo nie wie, ze jest nosicielem wirusa bo nie ma objawów lub ma łagodne – to jest tak jak by ktoś z grypą wziął leki przeciwbólowe i poszedł do pracy – zaraz wszyscy byli by chorzy. A jak nie zaszczepiony to ma objawy i siedzi w domu.

  • tylko ze szczepionką na grypę nie było takiego rozgłosu, jak w przypadku tego badziewia to taka łagodna uwaga 😉 a bezobjawowo to można spać

 7. Lubliniak™®©

  Nieaktualne.

  • a ić pan w pis du

   „Nie, osoba zaszczepiona na COVID-19 nie będzie kierowana na kwarantannę”
   na „covid-19” czytaj wersja covid-21 Delta powyższy zapis nie dotyczy….?!?!
   wierzcie dalej politykom i specom z TV…!!!

  • O kurcze, ale wspaniałe te szczepionki, wszystkich zaszczepionych, przez telefonię 5G, przeprogramowali i nie zarażają już, nie trzeba kwarantanny!

 8. Szczepcie się wszyscy mafia farmaceutyczna zaciera ręce.

 9. Aktualizacja
  To będą chodzić i zarażać, najważniejsze aby inni się zaszczepili. A dorośli i tak się nie zaszczepią, dzieci tym bardziej więc aby nie wyjść na kłamców (sczepcie się bo jak się nie zaszczepicie to będzie kolejna fala) to we wrześniu (jak dzieci wrócą do szkoły) będzie kolejna fala i powiedzą, że mówiliśmy, że tak będzie, winni są rodzice, którzy nie zaszczepili dzieci i dorośli których za mało się zaszczepiło.

 10. hahaha idźcie i szczepcie się dalej, na pewno to dla Waszego dobra. Jak człowiek istota rozumna homosapiens nie widzi jak ten cały rząd robi ich w wała?

  • homo covidus z plastikową czapką z daszkiem ma odmienne spostrzeżenia. Na osoby niezaszczepione mówi „nieodpowiedzialny” hahahahahahahah

  • Jak się nie ma innego punktu widzenia bo wszystkie media tego samego właściciela mają i pchają tą samą narrację to nic dziwnego. Liczy się siła propagandy, nie racja.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)