Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kurier przywłaszczył przesyłki. Policjanci odzyskali zegarek, suszarko-lokówkę i słuchawki

Wkrótce przed sądem stanie 24-latek, który przywłaszczył sobie przesyłki. Nieuczciwemu kurierowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Chełmscy policjanci zatrzymali w czwartek 24-letniego mieszkańca Chełma. Mundurowi ustalili, że mężczyzna pracujący w lokalnej firmie świadczącej usługi kurierskie przywłaszczał powierzone do dostarczenia przesyłki.

Jak się okazało, mężczyzna pobierał z magazynu również te, które nie były przeznaczone dla jego rejonu. Wartość strat została oszacowana na kwotę około 700 zł.

Funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania 24-latka i zabezpieczyli utracone mienie. Przesyłki, które mężczyzna zostawił dla siebie zawierały zegarek, suszarko-lokówkę i dwie pary słuchawek. Wczoraj zostały mu przedstawione zarzuty przywłaszczenia powierzonego mienia.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. 5 lat to się w tym kraju dostaje za zamordowanie czlowieka pałą w jego własnym domu na oczach rodziny ,a nie za kradzież jakichś pierdół wartosci 700zł

  2. Większy przekręt niż amber gold 🙂 brawo dla Panów z fiata bravo za rozbicie tej jednoosobowej szajki która zapewne działala jeden dzień

  3. Jaka firma kurierska ? Bo jak coś z Poczty Polskiej to od razu piszcie.