Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kup charytatywny kalendarz Tytanów Lublin, wesprzyj dom dziecka

Tytani Lublin stworzyli wyjątkowy kalendarz ze zdjęciami prezentującymi wysportowanych zawodników drużyny. Połowa kwoty z każdego sprzedanego kalendarza trafi do domu dziecka.

Po sukcesie pierwszej akcji pomocy dla wybranego przez Tytanów Lublin domu dziecka w Lublinie (im. J. Korczaka) drużyna startuje z drugą akcją pomocy.

Tym razem Tytani stworzyli wyjątkowy kalendarz – 12 stron formatu A3, a na każdej ze stron zawodnicy Tytanów prezentujący swoje wysportowane ciała.

– Robimy to, aby pomagać, ale chcemy zwrócić też uwagę jak dobrze mogą wyglądać zawodnicy klubu amatorskiego, który z pasji potrafi zbudować poważną markę w mieście. Nasi zawodnicy trenują po pracy, po szkole, a niejednokrotnie wyglądają jak profesjonalni zawodowi sportowcy – informują Tytani Lublin.

Jak zakupić kalendarz?

Charytatywne kalendarze czekają w 4Tacticalpl w Lublinie przy Piłsudskiego 18, ale mogą być także wysłane pocztą – należy kontaktować się z Tytanami Lublin. Cena kalendarza to 50 zł, a połowa tej kwoty z każdego sprzedanego egzemplarza trafi do domu dziecka. Sponsorem projektu jest firma Spomasz Zamość.

Kup charytatywny kalendarz Tytanów Lublin, wesprzyj dom dziecka

Kup charytatywny kalendarz Tytanów Lublin, wesprzyj dom dziecka

(fot. nadesłane)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo