Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ktoś zgubił pieniądze na ul. Fantastycznej, a ktoś je znalazł

Lubelscy policjanci poszukują właściciela pieniędzy znalezionych na ul. Fantastycznej w Lublinie. Gotówkę do komendy policji przyniósł uczciwy znalazca.

Wczoraj do VII Komisariatu Policji w Lublinie zgłosił się mężczyzna z informacją, że znalazł leżące na chodniku pieniądze. Gotówka była rozrzucona na ul. Fantastycznej.

Znalazca nie zauważył w pobliżu nikogo, kto mógłby być ewentualnie właścicielem zguby, więc pozbierał banknoty i zabrał na policję przekazując dyżurnemu.

Zagubiona gotówka czeka obecnie na właściciela na komisariacie przy ul. Wyżynnej 18. Informacje w tej sprawie można uzyskać pod numerem telefonu 47 811-49-20.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. To może być moja gotówka, ale po przejściach. Ja nie miałem tyle szczęścia do uczciwego znalazcy. Chętnie bym oddał więcej niż te 10%.

  2. Nikt nic nie pisze, bo ludzie z tego forum właśnie pukają się w głowę. W ich łbach nie może pomieścić się fakt, że są porządni, uczciwi ludzie na świecie.

    • Znajdzie się też paru porządnych, uczciwych ludzi, którzy w tamtym miejscu zgubili gotówkę i zgłoszą się po odbiór. Nie mają tylko pewności, w jakie to było walucie.

  3. Fantastyczna wiadomość, jak ulica.

  4. Fantastycznie że są jeszcze ludzie a nie takie łby jak Franio

  5. To Fantasycznie!!!