Ktoś zgubił pieniądze na ul. Fantastycznej, a ktoś je znalazł

Lubelscy policjanci poszukują właściciela pieniędzy znalezionych na ul. Fantastycznej w Lublinie. Gotówkę do komendy policji przyniósł uczciwy znalazca.

Wczoraj do VII Komisariatu Policji w Lublinie zgłosił się mężczyzna z informacją, że znalazł leżące na chodniku pieniądze. Gotówka była rozrzucona na ul. Fantastycznej.

Znalazca nie zauważył w pobliżu nikogo, kto mógłby być ewentualnie właścicielem zguby, więc pozbierał banknoty i zabrał na policję przekazując dyżurnemu.

Zagubiona gotówka czeka obecnie na właściciela na komisariacie przy ul. Wyżynnej 18. Informacje w tej sprawie można uzyskać pod numerem telefonu 47 811-49-20.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. To może być moja gotówka, ale po przejściach. Ja nie miałem tyle szczęścia do uczciwego znalazcy. Chętnie bym oddał więcej niż te 10%.

  2. Nikt nic nie pisze, bo ludzie z tego forum właśnie pukają się w głowę. W ich łbach nie może pomieścić się fakt, że są porządni, uczciwi ludzie na świecie.

    • Znajdzie się też paru porządnych, uczciwych ludzi, którzy w tamtym miejscu zgubili gotówkę i zgłoszą się po odbiór. Nie mają tylko pewności, w jakie to było walucie.

  3. Fantastyczna wiadomość, jak ulica.

  4. Fantastycznie że są jeszcze ludzie a nie takie łby jak Franio

  5. To Fantasycznie!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew