Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kto widział skradzionego jeepa? (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę w Werbkowicach doszło do kradzieży pojazdu widocznego na zdjęciach. Wszelkie informacje o sprawcach lub miejscu znajdowania się pojazdu prosimy przekazywać policji.

Do kradzieży doszło w Werbkowicach w nocy z piątku na sobotę. Jak nam przekazano z jednej z posesji został skradziony pojazd marki Jeep z silnikiem 2,5 l.

Charakterystyczne cechy pojazdu to pordzewiałe progi, nowa wyciągarka, nowe opony, metalowy przedni zderzak. W pojeździe wyskakuje bieg w skrzyni, zaś w środku pojazd ma poniszczoną tapicerkę.

Każdy kto widział pojazd lub sprawców kradzieży proszony jest o kontakt z policją.

Kto widział skradzionego jeepa? (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

13 komentarzy

 1. na ukrainie pewnie jest

 2. Czyli złom w nowych butach

  • jaki złom?! to jeden z najlepszych terenowych samochodów , zrobiony na ramie.. przeżyję i przejdzie nie jednego drogiego suv’a co w 5cm piachu sie zakopie!

  • fajna terenówka, mialem kiedyś takiego, 4.0HO (high output) taki fotel bujany ale sprzęt nie do zabicia, gdyby mial blokady mostów, blokadę międzyosiową to byłby lepszy niż Gelenda.

 3. Kraść tak nietypowy pojazd to trzeba mieć coś z głową albo bardzo dużą chęć zostać złapanym.

 4. Właścicielu,zapomniałeś dodać duże wycieki oleju silnikowego,zatrzymać dowód rejestracyjny tego złoma.

  • O niehomologowanym zderzaku nie zapominaj.

   • I wjechali znawcy tematu których iloraz inteligencji jest wprost proporcjonalny do pisanych głupot …

    Cenę takiego złoma w takiej konfiguracji sprawdź sobie na portalach aukcyjnych, przypuszczam że za jego cenę kpi się 2x Twoją skodę ….

    co do zderzaków oraz ich homologacji ….

    Dotyczy pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po dniu 20 października 2007 r. Zgodnie z tymi przepisami zderzak przedni w pojeździe zarejestrowanym po tej dacie powinien mieć homologacje

    Nie można zmienić tego przepisu gdyż w samochodach zabytkowych w większości występują metalowe, chromowane zderzaki a ich zmiana godziła by w wartość kulturową pojazdów a dwa nie wiesz jak zarejestrowany jest pojazd czy osobowy czy pojazd „SPECJALNY”.

    Internet pozwala pisać głupoty ludziom którzy nie mają zielonego pojęcia o czym piszą bez konsekwencji że ktoś ich wyśmieje prosto w twarz xD

 5. 10 lat odkładania i ukradli…

 6. znajdą jak będą gonić pogranicznicy zapakowanego po dach papierosami !

Z kraju