690 680 960

Krasnystaw: Na widok policjantów chciał połknąć narkotyki

Kryminalni z Krasnegostawu podczas kontroli auta osobowego ujawnili przy podróżujących narkotyki. Pasażer pojazdu próbował połknąć trzymane w ustach zawiniątka.

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali do kontroli auto, którym podróżowały dwie osoby. Istniało podejrzenie, że mogą one posiadać narkotyki.

Na widok policjantów zaczęły się nerwowo zachowywać. 27-letni pasażer chciał połknąć trzymane w ustach zawiniątka.

– Po przebadaniu testerem zabezpieczonego proszku, okazało się, że może on zawierać amfetaminę. Z kolei u kierującej tester wykazał wynik pozytywny – informuje st. asp. Marzena Skiba z krasnostawskiej Policji.

24-latka i 27-latek trafili do policyjnego aresztu.

Po sprawdzeniu miejsc zamieszkania okazało się, że u dziewczyny natrafiono na saszetkę z marihuaną.

– Kobieta odpowie również za prowadzenie pojazdu pod działaniem środków odurzających. Jak wyjaśnił z kolei 27-latek, zabezpieczony przy nim biały proszek to dopalacze tzw. „cząstka Boga” – dodaje st. asp. Marzena Skiba.

Przeprowadzone badania wykażą faktyczny skład substancji.

2015-02-27 13:03:06
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. rolnik (dawniej: chłop)

  Jak chciał połknąć tę „Cząstkę Boga” trzeba mu było pozwolić na zakosztowania tego szczęścia w nadmiarze i problem niejako sam by się rozwiązał

 2. szalony cyklista

  Jak zwykle spektakularna akcja… brawo za odwagę.

 3. ale sie czuje teraz bezpieczny ze hej

 4. FELO w krasnymstawie można brać i jeżdzić pod wpływem narkotyków i jest ok nawet posiadanie0,5 kg amfetaminy jest w pożądku ani nie zabierają prawa jazdy ani żadnych konsenfenkcji ale jak mają być konsenfenkcje jak jeden z osadzonych siedzi w areszcie i rozdaje karty nawet do aresztu podsyła papierosy

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas