Krasnystaw: Marihuana, amfetamina i amunicja na posesji 31-latka

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 31-latka, który na posesji na terenie Krasnegostawu posiadał środki odurzające. Mundurowi oprócz marihuany i amfetaminy ujawnili amunicję.

Do ujawnienia narkotyków doszło w miniony poniedziałek. Krasnostawscy policjanci podczas przeszukania posesji na terenie miasta, zamieszkanej przez 31-latka, ujawnili 979 gramów marihuany, prawie 4 gramy amfetaminy, żywicę ziela konopi oraz 2 szt. amunicji.

 

 

– Zabronione przedmioty ukryte były w różnych miejscach posesji. Część znajdowała się w zaroślach, kotłowni oraz w pomieszczeniach mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę. 31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Mundurowi sprawdzają, czy mężczyzna nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych przedmiotów. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

68-94693

2016-10-19 07:31:42
(fot. wideo Policja Krasnystaw)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. A jakby molestowal,to tylko trzy lata za kratami

 2. 2 sztuki amunicji, czyli dwa stare naboje i 70 złotych w papierkach 😀 więc krasnostawskiej Policji udało się w końcu ująć bossa narkotykowego w mieście 😀 gratulacje! możecie już iść na emeryturę! 😀

 3. Pampalini łowca zwierząt

  Znowu jakieś siano a nie marihuana a taka amunicja to w co drugim gospodarstwie wiejskim się znajduje, tej amunicji zawsze po orce było pełno na polach.

 4. Nie ma sie co śmiać 70 pln na poczet kary za te naboje uznany będzie za terrorystę, Policja wręczy sobie szereg medali i odznaczeń.

 5. bo to Polska właśnie

  paranoja ! na miejscu policji wstydziłbym się wspominać o tej ‚amunicji’ … wielkie halo, 2 łuski, trochę siana i 170 zł…. WIELKI SUKCES ! NA PIERWSZĄ STRONĘ FAKTU .

 6. 8lat za zielone a pedofil 3. Jprdl.facepalm

 7. Ciekawe Kiedy się policja zainteresuje Polcjantami co zaniżają ilości skonfiskowane i sami je biorą ! , proponuje zrobić testy na komendach ! wyjdzie wszystko na jaw ! . Niech ktoś sie tym Zajmie tym bez prawiem Policyjnym

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew