W Krasnymstawie odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze

W niedzielę w Krasnymstawie strażacy z całego województwa rywalizowali o miano najlepszej drużyny. Nie brakowało drużyn kobiecych.

W niedzielę do Krasnegostawu zjechały najlepsze jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z każdego powiatu. W przeprowadzonych na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym. Zawody nadzorował Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Gustaw Włodarczyk.

Do rywalizacji stanęło 21 drużyn męskich i 14 kobiecych. Zarówno wśród pań jak i wśród mężczyzn bezkonkurencyjne okazały się ekipy z OSP Stara Wieś.

Celem organizacji zawodów sportowo – pożarniczych OSP jest w szczególności mobilizowanie do intensywnego szkolenia pożarniczego, zmierzającego do skutecznego prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego oraz popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej.


(fot. lublin112)
2014-07-01 08:00:55

44 komentarze

 1. Kibic z Lublina

  OSP Wola Przybysławska powinna mieć minimum 4 miejsca a nie Kłoda która powtarzała bieg…Było wiadomo od samego początku ze o 1 miejsce powalczy OSP Stara Wieś i OSP Wola Przybysławska no oczywiście Stara wieś wygrała w Wola dostała karne pkt za nic ! Co prawda bez karnych również by nie wygrali nawet chyba by podium nie było ale napewno byli by przed kładą gdyby ta jednostka nie powtarzała biegu z resztą nie tylko oni…a ja popieram by zawody zostały powtórzone i by sedziowe nie byli na kacu lub pod wpływem alkoholu !

 2. Byłem !!! Widziałem!!!!! i zgadzam się z większością komentarzy CYRK NA KÓŁKACH , żeby komendy wojewódzkiej nie było stać na jeden porządny zestaw pomiarowy w tej dobie czasu to po prostu pozostawię bez komentarza , ale to żeby tak dać DUPY z sędziowaniem to w głowie mi się nie mieści , jak tak chcą zachęcać do szkolenia i ćwiczeń w dalszych latach to brawo dla tego kto dopuścił do tej farsy WSTYD WSTYD i jeszcze raz WSTYD

 3. Członków jednostek które dostały punkty niesłusznie proszę o zgłaszanie się do grupy na fb https://www.facebook.com/groups/600148453434282/ razem pomyslimy co z tym zrobić.

 4. panowie z Juliopola oglądałem waszą bojówkę na filmiku i niestety wasz dowódca przytrzymywał linię ssawną w zbiornikua za to są punkty karne przykro mi

 5. Naczelnik OSP Biardy

  Po odprawie w dniu 17.06.2014r byłem mile zaskoczony. Wskazany przez z-cę K-ta Woj.PSP tzw. system zero jedynkowy zrobił wrażenie.
  W dniu zawodów wszystko legło, naprawdę brak słów aby rozbieżności z odprawy i zawodów opisać

 6. ale szopkę mieliscie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja