690 680 960

Kraśnik: Ukradli paliwo na stacji i odjechali. W aucie były tablice rejestracyjne z innych aut

Policjanci z Kraśnika zatrzymali trzech mężczyzn po kradzieży paliwa na stacji benzynowej. W aucie były również kradzione tablice rejestracyjne.

Kraśniccy policjanci otrzymali informację, że na jednej ze stacji paliw kierowca opla zatankował paliwo nie płacąc a za nie i odjechał w kierunku Lublina. Kilka minut po zdarzeniu patrol ruchu drogowego w Wilkołazie zatrzymał do kontroli pojazd. Jak się okazało sprawcy kradzieży zdążyli w międzyczasie zmienić tablicę rejestracyjną, ponieważ wyjeżdżając ze stacji w Kraśniku mieli na rejestracji wyróżnik WD zaś w trakcie zatrzymania auto było już na lubelskich tablicach rejestracyjnych.

– W samochodzie znajdowało się trzech młodych mężczyzn, a za fotelem kierowcy był umieszczony kanister z benzyną. Dokładne sprawdzenie samochodu dało efekt w postaci ukrytych po podsufitką pojazdu tablic rejestracyjnych z innych aut. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu lubelskiego w wieku 20-25 lat – informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Po wykonaniu czynności policyjnych zostali zwolnieni. Odpowiedzą za kradzież. Policjanci sprawdzą czy na innych stacjach paliw nie dochodziło do kradzieży paliwa z wykorzystaniem znalezionych tablic rejestracyjnych.

2015-03-21 10:56:11
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Zostali zwolnieni,celem kontynuowania zaplanowanych dalszych kradzieży.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas