690 680 960

Kraśnik: Marihuana i amfetamina w domu 22-latka

Kraśniccy policjanci zatrzymali w środę dwóch mężczyzn. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono marihuanę i amfetaminę, a drugi odpowie za udzielenie marihuany nieletniej.

W środę policjanci z Kraśnika zostali powiadomieni o 17-latce, która wróciła do domu będąc pod wpływem narkotyków.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że dziewczyna otrzymała i wypaliła marihuanę od znajomego, będąc z nim na spacerze.

-Policjanci dotarli do mieszkania 25-letniego mieszkańca Kraśnika. Jak się okazało u mężczyzny, który udzielił małoletniej narkotyki nie znaleziono środków odurzających. Dalsze czynności operacyjne i sprawdzenie mieszkania jego 22-letniego brata przyniosło efekt w postaci 116 gram marihuany i prawie 1 grama amfetaminy – informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Narkotyki były poporcjowane i zapakowane, gotowe do sprzedaży.

-Mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z braci będzie odpowiadał za udzielenie narkotyków osobie małoletniej, za co grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności a drugi, za posiadanie znacznych ilości narkotyków, co jest zagrożone podobnym wymiarem kary – dodaje asp. Janusz Majewski.

2015-01-08 11:28:35
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. A kto zgubił ze narkotyki zostały odnalezione?

 2. Paranoja w Tym Kraju !!!!! A.C.A.B !!!

 3. Marihuana i amfetamina w domu 22-latka – toż to normalne wyposażenie domowej apteczki współczesnej rodziny wychowującej bezstresowców.

 4. „prawie 1 gram amfetaminy” – no, prawie jak kolejny sukces policji.

 5. to polska właśnie

  8 lat za udzielenie jointa dziewczynie która myśli i odpowiada jako dorosła? a ludzie gwałca zabijają i potrącaja pijani i dostaja zawiasy albo smieszne rok czy dwa? kto ku..rwa to wymyslil to jest jakies chore ten caly nasz system to jakas paranoja

 6. Nic tylko poprosić Kopacz o odznaczenie dzielnych mundurowych za uratowanie spoleczenstwa przed grozna grupą przestępczą!

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas