Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież słuchawek w sklepie w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (zdjęcia)

Kryminalni z Lublina poszukują sprawcy kradzieży dwóch par słuchawek bezprzewodowych o wartości ponad 1500 złotych. Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z IV komisariatem Policji w Lublinie.

Do zdarzania doszło w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna przez pewien czas chodził pomiędzy regałami.

Sprawca, wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży dwóch par słuchawek bezprzewodowych. Łączne straty oszacowano na kwotę ponad 1500 złotych.

Kradzież słuchawek w sklepie w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (zdjęcia)

Kradzież słuchawek w sklepie w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (zdjęcia)

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. Policja nie zna absolutnie nikogo.

 2. od ilu miesięcy już ludzie nie chodzą w maseczkach po sklepie…
  pewnie czekali, aż sam się zgłosi.

 3. Meloman-kleptoman

 4. Jakiej firmy i jaki model?

  • Super puper rewelations hajfi elegantions uchen słuchen. Tylko oni mają takie słuchawki w tej cenie. Kup sobie- nie kradnij

  • wystarczy sobie wejść na stronę MM wyszukać sobie słuchawki bezprzowodowe od +/- 750/800 zł ( to daję ponad 1500 zł) i wyskoczą potencjalne modele :]

 5. A gdzie byli ochraniacze

  • Ochraniacze to ten gagatek kradł

  • Jest kilkanascie prac bez nadzoru niestety żeby się dostać do pracy bez nadzoru trzeba mieć znajomości, pozostałe prace to januszexy gdzie właściciel płacze nad jakąś pierdoła która pracownik ominął i potrafią bez słowa zwolnić. Dlatego najlepiej pójść do pracy której nikt nie nadzoruje to gwarancja pozostania do emerytury, ale przynajmniej jest to normalna praca taka jak mają rodzice nasi. Niestety pokolenia 1985 i młodsze są wykorzystywane w pracy, na zasadzie nadzoru i januszexu, a starsze pokolenia uwłaszczyli się i tam panują zasady jak za komuny pracownik jest nietykalny może robić błędy i nikt nie zwolni za było co tak jak tych młodych zwalniają!

 6. Sprawa jeszcze z grudnia.Bo to już było,tylko w innej gazecie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo