Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Koszty rosną, a opłata za przegląd auta od lat wciąż ta sama. Diagności zapowiadają protest

Na najbliższy piątek zapowiedziany został protest diagnostów samochodowych. Tym samym w tym dniu nie będzie można wykonać badania okresowego pojazdu.

39 komentarzy

 1. Od dawna ta opłata była z dpy i w końcu jest normalna, a nawet wciąż lekko zawyżona! Ja to coś wyceniłbym na 75 zł!

 2. 10 minut „roboty” Za 99zł to zdzierstwo… Zapraszam rwać truskawki jak im mało…

 3. Panowie. Teraz najlepszy okres na otwarcie kolejnych stacji… Niech będzie i po 200 ale jak się rozbije na nowych właścicieli to będą płakać że konkurencja duża i nikt nie podjeżdża… Jutro idę po zezwolenia na budowę stacji… 😉

 4. Jakie 98zł?
  Co roku płacę 162zł tylko za to, ze „Pan diagnosta” raczy chcieć ode mnie legalizację butli LPG. Nic więcej związanego z instalacją LPG nie sprawdza!

 5. Góra 50zl to powinno kosztować plus prezent, a pisiory jak tak rozdają to niech im dopłacają ale ze swoich partyjnych pieniędzy, które dostają na partię. Proste jak cepa konstrukcja.

 6. i popieram protest. Mogę płacić nawet i 300. Chcę mieć tylko pewność że moje samochody są w pełni sprawne.

 7. Jak wam za mało za przegląd to się przekwalifikować np. na wulkanizację, nikt wam nie każe mieć stacji diagnostycznej. Jak otwierałeś jeden z drugim to nie było za mało?
  Ciekawe ile bierzecie za podbicie przeglądu nie sprawnego auta?

 8. Stacja razem z warsztatem napraw i będzie się opłacać. 10 min pracy – pochybotać autem, zahamować, zatrąbić i odczytać VIN – wszystko za 98 zł? Tyle to sam potrafię sprawdzić.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo