Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Koszmarnie wyglądające zderzenie BMW z ciężarówką (zdjęcia)

Dziś nad ranem doszło do koszmarnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 26-letni obywatel Ukrainy z impetem najechał na tył ciężarówki, której kierowca oczekiwał w kolejce do przejścia granicznego.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotę nad ranem w miejscowości Hrebenne w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu BMW z ciężarówką.

– Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali „wrak” samochodu marki BMW, a przy nim kierowcę. Jak ustalili, był to 26–letni obywatel Ukrainy, który na prostym odcinku drogi uderzył w zaparkowaną ciężarówkę oczekującą w kolejce do przejścia granicznego. Okazało się, że mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą i to było przyczyną zdarzenia. Kierowca może mówić o dużym szczęściu. Pomimo poważnie rozbitego auta wyszedł z tego bez groźnych obrażeń – relacjonuje aspirant Monika Ryczek z tomaszowskiej Policji.

Policjanci przebadali kierowcę na zawartość alkoholu, mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Koszmarnie wyglądające zderzenie BMW z ciężarówką (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

Koszmarnie wyglądające zderzenie BMW z ciężarówką (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

19 komentarzy

  1. Ile hejtu się wylewa na młodego Ukraińca w komentarzach. A co z naszym Polakiem, który zabił rodzinę na autostradzie i uciekł do arabów. Pewnie będziecie go bronić, bo Polak katolik. Ilu Polaków zabija na drogach?

  2. Po takim dzwonie nic mu się nie stało to ma niezłego farta. Nie mówili mu, że za kierownicą się nie śpi?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport