690 680 960

Koronawirus w liczbach w woj. lubelskim. Do tej pory zakażonych zostało 0,24% mieszkańców regionu

Ile osób zostało zakażonych do tej pory koronawirusem w woj. lubelskim? Ile zmarło? Jak wygląda liczba testów i liczba zakażeń w regionie i kraju? To wszystko zobaczycie na poniższych wykresach.

48 komentarzy

 1. Nie słuchajcie mario. mario tylko w Internecie taki odważny. W realu nosi maseczkę, zachowuje dystans i dezynfekuje dłonie

 2. nie bardzo wierzyłem w wielkie zagrożenie tą pandemią do czasu jak zachorował mój przeszło 70-letni ojciec – niewielka gorączka przez ok 3 doby, lekki katar i utrata węchu. Także teraz jeszcze bardziej nie wierzę. Aha, matka się nie zaraziła.

 3. Szwindel pandemia rozkręca się w najlepsze.

  A w tle trwa ludobójstwo osób BEZ opieki medycznej – starszych schorowanych, pacjentów z nowotworami, po wylewach, z problemami kardiologicznymi, itd.

 4. Szwindel pandemia rozkręca się w najlepsze.

  A w tle trwa ludobójstwo osób BEZ opieki medycznej – starszych schorowanych, pacjentów z nowotworami, po wylewach, z problemami kardiologicznymi, itd.
  I to są prawdziwe ofiary niby-covida – 99%.

  • kto uczestniczy w tym ludobójstwie ? Kto za tym stoi – wiemy już że w Lublinie główną twarzą jest WF-ista – na lublin112 lobbuje mario – w trendzie ogólnopolskim to wina PiS-u – dalej to wina żydów i masonów na czele z Billem Gatesem !

 5. Nadzieja , teraz więcej nauczysz się z internetu niż że szkół, znam bardzo dużo absolwentów szkół wyższych i płakać mi się chce ze śmiechu jak ich słucham , jakimi są głąbami ….zresztą to norma już że szkolnictwo zeszło na psy …p.s. mam średnie wykształcenie , mi to wystarczy rozum mam swój i go używam w odróżnieniu od tych matołów co sikają w majtki że strachu przed jakims śmiesznym wirusem ….

  • a efektem są później teorie które są powielane właśnie przez takich niedouczonych matołów – którzy manipulują takimi samymi osobami – pamiętaj że nauka to potęgi klucz ! a głupota to upór w przecenianiu swojej wiedzy i inteligencji !

   • Nauka to potęgi klucz,co dalej ?Jak nazbierasz dużo kluczy to zostaniesz woźnym.Niby inteligentny a wierszyka z lat ’80 nie pamięta.😂

    • twój komentarz obnaża właśnie poziom osób negujących pandemii – niedouczonych niedowartościowanych matołów czerpiących wiedzę z internetu – chociaż po tym co napisałeś że ten cytat to wierszyl z lat 80 to raczej żadnej wiedzy nie czerpiesz – chyba że ze studni żeby sobie dolać do pustego łba !

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy