Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kopalnia w Bogdance została sponsorem strategicznym lubelskich żużlowców

Na motocyklach jak i teamowych ubraniach lubelskich żużlowców umieszczone zostało logo kopalni w Bogdance. Spółka dołączyła bowiem na najbliższy sezon do sponsorów Motoru Lublin.

Do sponsorów żużlowego klubu Motor Lublin dołączyła kopalnia w Bogdance. Zawarta właśnie umowa przewiduje, że spółka Lubelski Węgiel „Bogdanka” będzie wspierała lubelskich żużlowców PGE Ekstraligi przez najbliższy sezon jako sponsor strategiczny. Z kolei zawodnicy Motoru Lublin podczas zmagań w PGE Ekstralidze będą eksponować logotypy nowego sponsora zarówno na kewlarach, motocyklach jak i teamowych ubraniach.

– Cieszymy się, że Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. wspiera naszą drużynę jako sponsor strategiczny. Mam nadzieję, że właśnie dzięki współpracy będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom organizacyjny i sportowy. Podobnie Lubelski Węgiel „Bogdanka, nas również cechuje dążenie do bycia najlepszym i ciągła rywalizacja z silną konkurencją. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc mieć w swoim gronie właśnie takiego sponsora – powiedział Jakub Kępa, Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A.

Bogdanka od lat aktywnie wspiera lubelski żużel. W ubiegłym sezonie została sponsorem tytularnym drużyny juniorów Motor Lublin. W ubiegłym roku drużyna ta zdobyła srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, a także znalazła się w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

– Nasza Spółka od kilku lat konsekwentnie wspiera lubelski żużel. Z uwagą obserwujemy jak rozwija się klub pod względem sportowym i organizacyjnym oraz dostrzegamy duże zainteresowanie żużlem również wśród pracowników naszej Spółki. Stąd przemyślana decyzja o zaangażowaniu w sponsoring Motoru Lublin.- powiedział Artur Wasil, Prezes Zarządu Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.

(fot. nadesłane)

2 komentarze

  1. Znowu uciekną jak tylko wyniki będą gorsze. Kibice pamiętają jak szybko zwinęli żagle. A teraz „wspierają” naszych

  2. Coś dużo ostatnio sponsorów ten Motor znajduje… CBA mogło by się temu przyjrzeć, choć domyślam się, że pewnie chodzi o lokale użytkowe nowego stadionu i teren po starym stadionie. Ty nam zasponsorujesz to potem dostaniesz działeczkę.

Z kraju