Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Konopnica: Ciężarówka wpadła w poślizg, kierowca wpadł do „celi”

Dzisiaj przed południem w Konopnicy samochód ciężarowy wpadł w poślizg i zatarasował przejazd. Kierowcą zajęli się policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek w godzinach przedpołudniowych na al. Kraśnickiej w Lublinie, tuż przed kościołem w Konopnicy. Jadący w kierunku Kraśnika samochód ciężarowy z naczepą w pewnym momencie wpadł w poślizg i zatrzymał się na poboczu.

Jak ustaliliśmy, kierujący volvo mężczyzna, zjeżdżając ze wzniesienia zobaczył zwalniające przed skrzyżowaniem w Konopnicy samochody, zaczął gwałtownie hamować, w wyniku czego stracił panowanie nad kierownicą, auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze i zatrzymało się przed skarpą.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Jednak podczas rutynowej kontroli dokumentów okazało się, że jest on poszukiwany przez policję. Został więc zatrzymany i przewieziony na komisariat.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia a następnie wyciągnęli pojazd na jezdnię. Przez ponad godzinę ruch był znacznie utrudniony. Na początku auta były przepuszczane wahadłowo, następnie na czas akcji strażaków, ruch został wstrzymany całkowicie. Natychmiast utworzyły się wielokilometrowe korki.

Konopnica: Ciężarówka wpadła w poślizg, kierowca wpadł do „celi”

(fot. lublin112)
2014-04-15 21:17:13

4 komentarze

  1. No ładnie… Na jednym ze zdjęć widać numer rejestracyjny auta. Kierowca został wypuszczony i nie przebywa w celi. Dobrze, że na pusto jechał, bo by było pozamiatane… Pozdrowienia z Bełżyc.

  2. Aneta klep kotleta

    a za co do celi trafił ??