Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Konopie za domem, marihuana w słoikach (zdjęcia)

Mieszkaniec gminy Leśna Podlaska odpowie przed sądem za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie znacznej ilości marihuany. Na terenie jego posesji policjanci ujawnili kilka roślin, natomiast w miejscu zamieszkania słoiczki z suszem.

Kryminalni z Białej Podlaskiej weszli na teren jednej z posesji w gminie Leśna Podlaska. Mundurowi posiadali informacje, że mieszkający tam 41-latek może uprawiać konopie indyjskie. Jak się okazało, informacje te potwierdziły się. Podczas przeszukania domu oraz posesji policjanci ujawnili nielegalną uprawę. Rośliny wysadzone były w doniczkach za domem.

Co więcej, w trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli znaczną ilość ziela konopi pochodzącego z wcześniejszej uprawy. Wystarczyłaby ona do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich tych narkotyków. 41-latek trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

Konopie za domem, marihuana w słoikach (zdjęcia)

Konopie za domem, marihuana w słoikach (zdjęcia)

Konopie za domem, marihuana w słoikach (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Zabić to mało, że o 8 latach odsidaki nawet ie wspomnę (tym razem).

 2. Lokalny farmaceuta

 3. To w słoikach to niby marihuana? przecież to jakiś śmietnik popleśniały.

 4. Tylko medyczna reszta to gó..o chrzczone i pryskane najgorszym syfem.

  • chrzczony to Ty chyba byłeś rzadkim gó***

   • Japa tam wioskowy dilerku, czas waszego domestos haze’a już się skończył. Nie umieliście dostarczyć dobrego, niechrzczonego towaru to teraz będziecie gruz żreć i popijać tanim szczochem pod żabką.

 5. No i schwytano bandziora.

 6. a respiratory w magazynie

 7. Ile kosztowała podatników taka „akcja antynarkotykowa”? Czy jest dzięki temu bezpieczniej? Czy coś się zmieniło oprócz popawionych milicyjnych statystyk?

 8. a sasin przewealił 70milionów złotych i nie ma sprawy
  pis przewalił 2000 milionow złoty na elektrownie ostrołęka i nei ma elektrowni i nie ma pieniędzy

Z kraju