Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niebawem koniec objazdów na trasie z Lublina do Włodawy. Drogowcy kończą przebudowę

Zgodnie z planem zakończą się prace związane z remontem przepustu na trasie pomiędzy Łęczną a miejscowością Głębokie. Tym samym kierowcy nie będą musieli już korzystać z objazdów.

Dobiegają końca prace związane z remontem przepustu pod drogą krajową nr 82 Lublin – Włodawa w miejscowości Wesołówka w powiecie łęczyńskim. Chodzi dokładnie o odcinek trasy pomiędzy Łęczną a miejscowością Głębokie. Jak nas poinformowała przedstawicielka wykonawcy, lubelskiej firmy Dura, niebawem przywrócona zostanie stała organizacja ruchu.

Prace rozpoczęły się w piątek 28 maja. Ich zakres wymagał całkowitego wyłączenia drogi z ruchu pojazdów. W związku z tym wprowadzone zostały objazdy. Dla samochodów osobowych oraz dostawczych i ciężarowych poniżej 7 ton prowadzi on drogami powiatowymi przez Puchaczów, Stefanów i Albertów.

Znacznie dłuższą trasę muszą pokonywać kierowcy pojazdów ciężarowych o masie całkowitej powyżej 7 ton. Wiedzie ona z Łęcznej drogą wojewódzką nr 838 przez Ciechanki Łęczyńskie, Zakrzów, Milejów, Łysołaje do miejscowości Biskupice, następnie drogą krajową nr 12 do Dorohuczy, po czym drogą wojewódzką nr 829 przez Chojeniec Kolonia, Wola Korybutowa, Barki do miejscowości Głębokie.

Prace mają się zakończyć w przyszłym tygodniu.

(fot. Google Street View)

5 komentarzy

  1. Po co robić te wirowe drogi lepi było zrobić drogę w woli korbutowej ona prowadzi do obwodnicy Lublina a do Łęcznej jezdzo miejscowe mohery po tani cukier do bidronki

    • Powiadasz obwodnica Lublina. 15 km za Piaskami?

    • Wirowe drogi. Trzeba dołożyć 100 złotych, i kupić sobie samochód ze wspomaganiem. Wszystkie samochody młodsze niż 25 lat, za wyjątkiem tych najmniejszych, wspomaganie kiery mają.

  2. Durny napisałem prowadzi

  3. Durniu napisałem prowadzi

Wiadomości z info112