Koniec lotów z Lublina do Gdańska i Mediolanu. Eurolot zawiesza wszystkie rejsy

W piątek rano Eurolot poinformował o zawieszeniu wszystkich rejsów. To oznacza koniec lotów z Lublin do Gdańska i Mediolanu.

Lublin traci kolejne połączenia z lotniska w Świdniku. Po Warszawie, przyszła kolej na rejsy Eurolotu z Lublina do Gdańska i Mediolanu. Godzinę temu na stronie Eurolotu na Facebooku pojawił się komunikat o zwieszeniu wszystkich rejsów. Osoby, które wykupiły bilety otrzymają zwrot kosztów lub w miarę możliwości zmianę na przelot innym przewoźnikiem. Eurolot zrealizuje swoje połączenia do 31 marca tego roku.

Oto pełny komunikat przewoźnika:

Szanowni Państwo, Drodzy Pasażerowie,

pragniemy poinformować, że od 1 kwietnia 2015 roku zawieszamy wszystkie nasze rejsy własne, realizowane jako Eurolot. Ze względu na Państwa, naszych Pasażerów, zobowiązujemy się wykonać zaplanowane rejsy do 31 marca 2015 roku włącznie. Pasażerowie, których rejsy nie zostaną zrealizowane po tym czasie, otrzymają 100-procentowy zwrot kosztów zakupionego biletu lub – w miarę możliwości – bezkosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem. Z każdym z Państwa będziemy się kontaktować indywidualnie.

Przepraszamy za niekomfortową sytuację związaną ze zmianą Państwa planów podróży. Zrobimy wszystko, aby cały proces zmian rezerwacji przebiegał szybko i sprawnie. Postaramy się jak najszybciej przekazać Państwu kolejne szczegóły dotyczące rezerwacji – do dyspozycji jest nasze Call Center pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Zapewnimy z naszej strony pełne i profesjonalne wsparcie.

Dzisiaj wprowadzamy również w naszym systemie rezerwacyjnym tzw. stop booking czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów na wszystkie rejsy Eurolotu po 31 marca 2015 roku.

Dziękujemy Państwu za wszystkie wspólne podróże na pokładach Eurolotu.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd i Pracownicy Eurolot S.A.

2015-02-06 08:04:41
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. realista zwyczajny

  Czyżby Eurolot „robił bokami” i należy spodziewać się, że „rozłoży się na łopatki”, czyli brzuszkiem do góry przyjmując naturalną pozycją dla trupa?

  • Raczej nie Eurolot, prędzej „lotnisko”.

  • Rodzimy bizmesmen

   A może tak ja otworzę linie szybowcowe, Kupię wyciągarkę , do Warszawy śmiało doleci . lotnisko zarobi , ja będę miał firmę a ludzie zadowolenie?Proszę zarząd lotniska o przemyślenie mojej oferty.

 2. Szkoda lotniska i szkoda zaangażowania pana Jacka S, tyle się w tej sprawie napracował a tu klops

 3. Czy każda większa wieś musi mieć lotnisko? Lepszym rozwiązaniem jest położenie większego nacisku na drogowe połączenie ekspresowe z Warszawą i Rzeszowem.

 4. lotnisko w Świdniku obok stadionu w Lublinie to największa porażka w województwie. Za te dwa obiekty, tych co wpadli na te fenomenalne pomysły powinno się comiesięcznie batem okładać. Jeszcze rok, a z lotniska będą startować co najwyżej stada wron. Kiedy w końcu zacznie się rozliczać finansowo takich kretynów, co z łatwością wydają państwowe pieniądze na inwestycje, które z góry wiadomo, że nigdy nie przyniosą zysków, a straty które generują niestety pokrywamy my, podatnicy.

  • Widzisz , bo takich jak my jest mniejszość , I umiemy liczyć kasę . A ci co takie buble robią podchodzą do sprawy inaczej. Wychodzą założenia że jeśli inni mają , dlaczego my nie, mamy mieć.Nie widzą daleko przed siebie , ich interesuje tylko dziś , a jutro to nie ważne , niech inni się martwią. No i mamy nowoczesny skansen.

 5. Brawo! Zaorać, susły wpuścić, niech się pasą i du*py nie zawracać…

 6. Ale przecież to było do przewidzenia poczekajmy jeszcze ze dwa lata i będą stamtąd startować co najwyżej awionetki. Po co robić coś co jest od razu spisane na niepowodzenie Żal.pl!!!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku