Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Konfederacja zaprezentowała kandydatów do sejmu z okręgu lubelskiego (zdjęcia)

Doświadczenie zawodowe jak i społeczne miało być kluczowe podczas układania listy kandydatów Konfederacji do Sejmu. Dziś Bartłomiej Pejo przedstawił osoby, które wystartują w nadchodzących wyborach.

W poniedziałek, przed lubelskim ratuszem, Konfederacja przedstawiła wszystkich swoich kandydatów z okręgu lubelskiego, którzy wystartują w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Prezentacji dokonał lider listy Bartłomiej Pejo. Wskazywał, iż w minioną sobotę dokonano oficjalnej rejestracji listy.

Ustalając poszczególne miejsca, pod uwagę brane było zarówno doświadczenie zawodowe jak i społeczne kandydatów. Niewątpliwie zaskoczeniem jest silna reprezentacja kobiet na liście, gdyż stanowią one ponad połowę miejsc. Bartłomiej Pejo podziękował jednocześnie za 15 tysięcy podpisów poparcia. Zaznaczał, iż jest to budujące oraz pozwala patrzeć optymistycznie na najbliższe tygodnie.

– Przy co raz większej świadomości Polek i Polaków, drożyźnie, wysokich podatkach i wszechobecnej biurokracji, przy rosnącym poparciu liczymy na kilka mandatów z okręgu 6 w Sejmie. Jestem przekonany, że będziemy dobrze reprezentować mieszkańców naszej Lubelszczyzny – mówił Bartłomiej Pejo.

Dwójka na liście, czyli Rafał Mekler, podkreślił siłę kandydatów, jaką mają tworzyć różne środowiska poszczególnych osób. Zaznaczył, iż Konfederacja idzie do Sejmu by walczyć o sprawy Polaków. Niebawem ma też ruszyć kolejny etap kampanii, mowa o spotkaniach i rozmowach z wyborcami. Wtórował mu profesor Ryszard Zajączkowski, znajdujący się na trzecim miejscu listy. Wyjaśniał, że Konfederacja to ugrupowanie w którym są ludzi pracowici i przedsiębiorczy. Wspomniał także o tym, że czasy rządów PiS-u charakteryzują się pogardą dla praw człowieka.

– Nie będę dużo mówił o sobie, bo nie jestem tu dla siebie, ale po to by zwrócić Polakom ich Wolność. Zdecydowałem się kandydować do sejmu żeby poważnie i ciężko pracować, żeby wywrócić obecnej klasie politycznej ten stolik przy którym siedzą i uniemożliwić im zaglądanie Polakom do ich domów, do talerzy, szklanek, kominków i pod maski samochodów. Żeby każdy mógł żyć tak, jak chce. Chcemy też by Polska przeciwstawiała się kolejnym regulacjom forsowanym przez władze unii europejskiej, które uderzają w wolność Polaków. Nawet tych których jeszcze nie znany. Przywrócimy wolność Polakom – mówił Rafał Kulicki, startujący do wyborów z czwartego miejsca.

Pełna lista kandydatów Konfederacji z okręgu nr 6:
1. Bartłomiej Pejo
2. Rafał Mekler
3. Ryszard Zajączkowski
4. Rafał Kulicki
5. Małgorzata Chodkowska
6. Piotr Zduńczyk
7. Agnieszka Kosiorowska
8. Paweł Januszek
9. Hubert Bryda
10. Katarzyna Włodarczyk
11. Edward Okoń
12. Piotr Marek
13. Martyna Utecht
14. Joanna Janiec
15. Ewa Lebioda
16. Sławomir Chmiel
17. Magdalena Szydłowska-Tutaj
18. Ryszard Milewski
19. Maria Dubiel
20. Dorota Wesołek
21. Magdalena Smyk
22. Renata Błonka-Filozof
23. Paweł Sidor
24. Bożenna Dudek
25. Sylwia Barańska
26. Izabela Kupraszewicz
27. Mariusz Widz
28. Aleksandra Wrzesińska
29. Magdalena Zawadzka
30. Rafał Kania

Konfederacja zaprezentowała kandydatów do sejmu z okręgu lubelskiego (zdjęcia)

Konfederacja zaprezentowała kandydatów do sejmu z okręgu lubelskiego (zdjęcia)

Konfederacja zaprezentowała kandydatów do sejmu z okręgu lubelskiego (zdjęcia)

27 komentarzy

  1. Konfederacjaczyli tylko 4300 zł na rok na bezpłatne leczenie a za resztę Polaku zapłacisz z własnej kieszeni. Czyli 2500 za dobę w szpitalu. Zarobisz 4000 i możesz umieraać w domu. Wizyta u lekarza domowego 600 zł. Konfederacja to Grigorij Braun i Korwin Nikke. wielcy wielbiciele Putina.

  2. Uważam się za zbawionego

    Ciekawe co ci wszyscy zwolennicy „wolnego rynku” mają do powiedzenia na temat importu zboża i owoców z U krainy? Albo bezpłatnej opieki zdrowotnej? Niepotrzebna, jak jesteś trzydziestoletnim kucem i jedyny lekarz z jakim masz rzadko do czynienia to dentysta. Jest na to rada = przeżyj to sam, kucu. Przeżyj raka, przeszczep nerki i sepsę po zmianie opatrunku przez u kraińską pielęgniarkę, a później się wypowiadaj.

  3. Tylko jeden szczegół na temat:
    Konfederacja jest zdecydowanym przeciwnikiem aborcji, nawet w wyniku gwałtu. Co więcej — chce wysokich kar za przerwanie ciąży dla matki i lekarza.

  4. Zdrastwujtie riebiata, oto nasi druzja w polszy!

  5. Niezła banda smerfów. Reżyseria Peyo.

  6. dno jak pis, po i inni….

Dodaj komentarz