Kombii, Jorrgus i Playboys wystąpią podczas Dni Bełżyc. Impreza potrwa trzy dni

Od piątku do niedzieli będą trwały tegoroczne obchody Dni Bełżyc. Program imprezy jest dość bogaty.

Inauguracja tegorocznych obchodów Dni Bełżyc odbędzie się w piątek 15 czerwca w Miejskim Domu Kultury. O godzinie 19:00 rozpocznie się uroczysta sesja Rady Miejskiej, na którą zaproszeni są mieszkańcy. Zaplanowano też wręczenie odznaki Zasłużony dla Gminy Bełżyce, wręczenie podziękowań, promocję Albumu „Jubileusz 600 – lecia miasta Bełżyce 1417 – 2017″, koncert „Duet Fortepianów Dwóch” oraz wystawę malarstwa „Kobiet z pasją”. W sobotę o godzinie 9 na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie turniej sołectw Gminy Bełżyce.

Najwięcej będzie się działo w niedzielę. Tradycyjnie już na zbiorniku wodnym przy ul. Kazimierskiej odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Bełżyc. Wędkarze będą rywalizować w godzinach od 08:30 do 12:30. Z kolei o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej Nr 2 zaplanowano Grand Prix Lubelszczyzny w brydżu sportowym – Turniej o Puchar Burmistrza Bełżyc.

Rozpoczęcie niedzielnej imprezy odbędzie się o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim. Jako pierwsze wystąpią dzieci z Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach. o godzinie 14:00 zaplanowano rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „PASIEKA”, później na scenie zaprezentują się zespoły działające przy Miejskim Domu Kultury w Bełżycach: Zespół Śpiewaczy „Jarzębinki”, Zespół Śpiewaczy z Wierzchowisk, Zespół Śpiewaczy z Wojcieszyna, Zespół taneczny „Axel” oraz Chór „Cordial”.

O godzinie 16:00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „APIS” z Pszczelej Woli, godzinę później odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów na najsmaczniejszy miód i najładniejsze stoisko. Zespół Playboys rozpocznie koncert o godzinie 17:30, o godzinie 19:00 na scenie pojawi się zespół Jorrgus, a o 21:00 zespół Kombii. Na koniec niebo nad miastem rozświetlą sztuczne ognie.

Podczas imprezy nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących. Wśród nich konferencja „Pszczelarstwo szansą na rozwój ekologicznego rolnictwa”, wystawa uli od dawnych po współczesne, wystawa sprzętu pszczelarskiego od dawniej używanego do współczesnych rozwiązań, prezentacja ekspozycji „żywe pszczoły”, pokaz wirowania miodu, pokaz odlewania świec, pokaz znakowania matek, konkursy związane z pszczelarstwem, stoiska wystawiennicze prezentujące m.in. różne odmiany miodu, pierzgę, propolis, wykorzystanie wosku.

60
(fot. Materiały organizatorów)
2018-06-10 16:54:57

Zobacz również

14 komentarzy

 1. disco w polu…

 2. W sobotę od rana po drogach
  Narasta raban wydechowych rur
  Siermięźnie waciakach bmw lub na bosaka
  Wali rojny tłum.
  Oj dana dana dana.?????

 3. A pod stadionem odbywać się będzie wystawa zagrotuningowanych passatów i audi w turbodizlu.

 4. Juzikowo tańczy i śpiewa! ?‍♂️

 5. Kombi tylko przez jedno i

 6. Cieszo sie gumofilce, cieszo… Takie gwiazdy we gminie… 😉

 7. Miasto bycze to Bełżyce, jedno skrzyżowanie i dwie ulice… A, i rondo kwadratowe, na którym od wjazdu z Lublina stoją zawsze źle zapakowane auta… Cebularze!!! Zaparkowane auto nie może wystawać na pas ruchu!!!

 8. A gdzie Sławomir?!?!?

 9. Myślałem że zagra KOMBI a nie KOMBII

  • Nie bluźnij, nie bluźnij, bo ci język popali!

   To są właściwi ludzie na właściwym miejscu i nie bez powodu na plakacie na samej górze, czyli liderzy DP. Skawa to jest kawał bydlaka i hiena, która poszła wyłącznie na kasę, bo nie miał pomysłu po rozpadzie ONA! I pomyśleć, że to kolega z ławki szkolnej Sławka. Niech teraz się kuma z Akcentem, Boysami i innymi tworami na tym poziomie, bo tyle sobą prezentują.

   Długo czekałem, aż Sławek wystartuje z Kombi i stało się. I nie będę rozpisywał tu co i jak bo to nie miejsce i czas. Znawcy tematu znają dobrze kulisy.

 10. Szkoda,że włodarze Bełżyc nie zaprosili prawdziwego KOMBI.Doznania muzyczne nie porównywalne.Na przyszłość proponuję lepiej zapoznać się z tematem. http://kombi.pl/

 11. Roberto Music TEAM

  Dla nie fanów normalne KOMBII to tam gdzie śpiewa Skawinski. Łosowski dlugo był nieobecny i teraz to juz za pozno na sławę.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online