Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kolonia Wyżnianka: Straciła panowanie na autem. Peugeot uderzył w ogrodzenie i drzewo

Kraśniccy policjanci ustalają szczegóły dzisiejszego wypadku w miejscowości Kolonia Wyżnianka. Auto osobowe uderzyło w drzewo i ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 10 w miejscowości Kolonia Wyżnianka w gm. Dzierzkowice w powiecie kraśnickim. Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki Peugeot straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, uderzyła w ogrodzenie posesji a następnie w drzewo.

– W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca i jej pasażer, oboje trafili do szpitala. Na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń – informuje st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

68-97450

68-97449

2016-12-18 14:41:39
(fot. Policja Kraśnik)

14 komentarzy

 1. Bardzo ślisko na drodze trzeba uważać

 2. Co tu ustalać, znowu drogowcy zaskoczeni, że szklanka na drodze

 3. strasznie ta strona od kierowcy wygląda.

 4. Zdjęcie pokazuje jak jest na drodze. Czasem trzeba powolutku…

 5. Centra kryzysowe powinny wydawać ostrzeżenia „Kobieto zostaw samochód w domu, będzie ślisko”.

  • Wprawdzie bez szowinistycznych wstawek, ale wydają. Zarówno wczoraj, jak i dziś RSO publikował ostrzeżenie o marznących opadach i gołoledzi…

 6. Zima nikogo nie zaskoczyła : to slogan! W Dabrowicy celowo się nie sypie bo władza Jastkowa oszczędza na premie noworoczne ☃. Mniejsza o to, że droga jest tak śliska, że z górek się poprostu spada ! Na nic się zda wolna jazda bo warunków nie ma! Ale zakute wiejskie łby swoje wiedza. zobaczymy ile w pon będzie wypadków? Jak się pogoda nie poprawi będzie mnóstwo kolizji. A wiejski kołtun wyjdzie z piachem koło 10.00 jak wytrzeźwieje . Proponuje pozywać odpowiedzialnych za drogi !

 7. w piątek już tam było lodowisko

 8. Może ukarać należy zarządce za utrzymanie zimowe drogi, a raczej jego brak.

 9. Samochód wygląda, jakby uderzył bokiem i jeszcze próbował koziołkować przez przednią szybę, po czym wrócił z powrotem na koła. Z tego by wynikało, że prędkość była raczej spora… Tak, czy inaczej – mają drugą szansę w życiu.

  • Było do 50 jak by więcej to by się zawinął.

   • Obawiam się, że było więcej. Tam jest ładna górka do pokonania, więc trzeba się rozpędzić… Ogrodzenie też odrobinę amortyzowało. Odrobina nieuwagi wystarczyła.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo