Kolizyjne przedpołudnie na drogach powiatu kraśnickiego

W poniedziałek rano trudne warunki na drogach dały się we znaki kierowcom pokonującym drogi powiatu kraśnickiego. W ciągu jednej tylko godziny policjanci przyjęli dziewięć zgłoszeń o zdarzeniach drogowych.

W poniedziałek przed południem na drogach powiatu kraśnickiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych. Wszystko za sprawą nadmiernej prędkości kierujących oraz pokrytej śniegiem i lodem nawierzchni wielu dróg. Jak poinformował nas st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji, w ciągu tylko jednej godziny dyżurny przyjął dziewięć zgłoszeń dotyczących zdarzeń drogowych.

Jedno z nich miało miejsce w Kraśniku na ul. Ostrowieckiej. Tam pojazd osobowy marki Peugeot wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Do podobnego zdarzenia doszło w miejscowości Dzierzkowice-Podwody. Kierowca pojazdu marki Renault wpadł w poślizg, zjechał do przydrożnego rowu, zaś pojazd bokiem uderzył w betonowy słup.

Z kolei w miejscowości Wyżnianka-Kolonia pojazd osobowy marki Renault dachował poza drogą, a na ul. Lubelskiej w Kraśniku pojazd osobowy zderzył się z busem.

2018-02-05 18:54:01
(fot. Auto Hol Kraśnik, lublin112.pl)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. wkur...ny kierowca

  To białe to droga ? To jest kur…a jakaś antarktyda czy co ? piachu brakuje ? czy normalnych ludzi za biurkami ,którzy decydują czy i kiedy ma być posypane …ręce opadaja

 2. A może trochę wolniej.

 3. Co za bimmery…

 4. Oj LKR-y nie dojechały do Lublę ?

 5. To jest śmieszne, że wszystko zgania się na „nadmierną prędkość” – drogi nie posypane, nie odśnieżone, lodowisko… opony zimowe ledwo dają radę ruszyć auto, ale niee… bo każdy przecież zap***la na łeb na szyję…
  Scenic’iem, który leży na dachu podróżowała dwójka starszych osób, jechali przede mną… nie powiedział bym, że jechali szybko.

 6. Lubelski Kierowca Rajdowy … widocznie kilku sobie z odcinkami specjalnymi nie poradzilo…

 7. Kochany Auto-Holu z Kraśnika – uprzejmie dziękuję za tak piękne zdjęcia – widok bezradnie leżącego w pozycji misjonarskiej autka, to dla mnie piękny widok.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy