Kolizja dwóch pojazdów w rejonie wypadku (zdjęcia)

W niedzielę po południu na al. Witosa doszło do kolizji dwóch pojazdów, w rejonie wypadku, który miał miejsce kilkadziesiąt minut wcześniej. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:30 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości marketu Obi zderzyły się dwa pojazdy osobowe – toyota i BMW. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni, którzy znajdowali się w pobliżu wypadku, do którego doszło kilkadziesiąt minut wcześniej.

Jak wstępnie ustalono oba pojazdy jechały od strony Świdnika. Kierowca BMW dojeżdżając do miejsca wypadku zaczął zwalniać, po chwili w tył jego auta uderzyła kobieta kierująca toyotą.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ratownicy medyczni udzielili pomocy na miejscu dzieciom podróżującym pojazdami. Kierowcy w sprawie kolizji porozumieli się pomiędzy sobą.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. trochę deszczu i od razu selekcja szybkich od potrafiących .

 2. pas był zablokowany w kierunku przeciwnym, albo koleś zaczął zwalniać żeby się poprzyglądać (jak co druga ciamajda), albo jechał 130 na 70 i uznał, że przy policji to za szybko (a babka za nim ze 140 już nie wyhamowała).
  i jedno i drugie trochę *** do jazdy w deszczu. odwiesić kluczyki na kołku do następnego lata!

  • Akurat my jechaliśmy 2 auta przed nimi dosyć niebezpieczna sytuacja bo zaczeli ustawiać znaki na lewym pasie za zakrętem ze jest wypadek .my jadac od strony makro w ostatniej chwili zmienialismy pas wraz z innymi kierujacymi aby uniknąć zderzenia ze strażakiem który szedł droga i niósł ten znak .i tutaj naprawde malo istotna byla predkosc

 3. Łojejkujejku, co to bedzie jak śnieg spadnie…

 4. Tanie nalewki na kołach.

 5. Ciamajda to Cię zrobiła nie widziałeś zdarzenia to nie komentuj.żal ci du..ściska bo Ty nawet kluczyków nie masz bo do czego

  • co to jest za argument „nie widziałeś zdarzenia to nie komentuj”? każdy czyta o zdarzeniach, by wiedzieć o utrudnieniach – a jak widział wypadek to już nie wchodzi, bo wie. ty wpadłeś się pomądrzyć? marzysz o anonimowej sławie czy masz syndrom niedopchnięcia? zaimponowałeś właśnie innym ciamajdom, gratulacje 🙂

 6. Zastanawia mnie ostatnie zdanie. Kierowcy w sprawie kolizji ,porozumieli się między sobą. Mozna tak zrobić jeżeli na miejscu jest policja, karetka, straż ?? Jeżeli się dogadali to po co policja ?

 7. musieli sobie poogladac wypadek

 8. Byłem w pobliżu

  Kierująca toyotą w ogóle nie hamowała i wpadła z impetem w BMW kierowca z beemki chciał widoczne przed nią uciec i zmienił pas w ostatniej chwili A ta pojechała za nim co za niefart,także koleś z bety widać robił co mógł aby uniknąć zderznia,dobrze że miał kawał gabloty i nikt nie ucierpiał dodatkowo strażak pałętał się pomiędzy pasami ruchu zamiast pasem zieleni on też zagrożenie stwarzał

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6765zł -0.58%
  • GBP 4.9565zł 0.01%
  • EUR 4.4732zł -0.13%
  • CHF 4.1241zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej