Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 19. Tym razem potrącony został pieszy (zdjęcia)

Kolejny wypadek na wjeździe do Radzynia Podlaskiego. Tym razem od strony Białej Podlaskiej. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 19 na drodze krajowej nr 19 z Lublina w kierunku Białegostoku. Na granicy Radzynia Podlaskiego i miejscowości Białka samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Budowlanych. Pieszy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Obecnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

To kolejny w ostatnich godzinach wypadek tym rejonie. Około godziny 15:30 z drugiej strony Radzynia Podlaskiego, gdyż w miejscowości Biała, motocyklista w trakcie manewru wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów, wjechał w wysepkę dzielącą pasy jezdni i uderzył w znaki drogowe. Został ranny i trafił do szpitala.

Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 19. Tym razem potrącony został pieszy (zdjęcia)

Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 19. Tym razem potrącony został pieszy (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. Tam powinno się zawieźć tych protestujących z dnia wczorajszego i wyjaśnić dlaczego na s19 jest mniej wypadków niż na zwykłej 19 chociaż ruch jest podobny. Życzmy sobie aby już nigdy ci od reklamówek i … z tą Polską wschodnią nie doszli do władzy i nie zamieniali naszego regionu w rezerwat bez dróg i kolej.

  2. Często tędy jeżdżę i uważam ze te przejście późną porą jest całkiem niewidoczne(nawet jak pieszy ma odblaski to też ciężko zauważyć).Mam nadzieję, że pieszy wyjdzie z tego.

  3. Nie rozuiem tego pieszego… goz. 19 to prawie noc, ruch mały, jeden samochód na pół godziny, a ten sie uparł przejść przed nadjeżdżającym autkiem, a nie, poczekać te 10-20 sekund i przejść jak już samochodzik go minie.

Z kraju